Pridėti į norų sąrašą

Eševerija, Kalvorė (Echeveria), atsparus sukulentinis augalas, 12cm, įvairios rūšys

9.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Į kainą neįeina jokie papildomi dekoro elementai ar dekoratyvinis vazonėlis.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKEše01009 Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Eševerija, Kalvorė, ( Echeveria ), įvairios rūšys, vazonėlio skersmuo 12cm, augalo aukštis su vazonėliu 15 cm. Nuostabaus grožio ir jaukumo, visiškai nelepus ir kantrus augalas. Vienintelis prašymas – DAUG ŠVIESOS !

Echeveria – sukulentas mėgstantis šviesą. Tik saulėtoje vietoje jo lapai įgauna būdingą spalvą ir augalas išlaiko gražią kompaktišką formą, neištįsta. Prižiūrėti, kaip ir visus sukulentus: pasirūpinti, kad visada būtų šviesu, nešalta ir laistyti bei tręšti neperdaug. Kol mažas vazonėlis – galima laistyti  kas antrą savaitę vasaros metu. Tręšti kartą per mėnesį, ne dažniau. Didesnį augalą laistyti kas 2-3 savaites. Žiemą laistyti kartą per mėnesį ir netręšti .

Turite augalui sukurti tokias sąlygas, kokiomis jis auga savo natūralioje augimvietėje – saulė, šiluma, skurdus gerai drenuotas dirvožemis ir reti krituliai. Sukulentams drėgmė – antraeilis faktorius, nes jie prisitaikė kaupti drėgmę : savo lapuose, stiebuose ar šaknyse. Todėl ilgai gali ištverti be vandens, taip kaip ir atsitinka natūralioje gamtoje.

Sukulentai – tai augalai, prisitaikę augti pačiomis nepalakiausiomis sąlygomis, kai trūksta drėgmės, kai pastovios aukštos temperatūros ir kepina saulė. Dažniausiai – tai dykvietės, smėlynai, dykumos ir kitos nepalankios augimvietės. Todėl sukulentinius augalus  reikia auginti ypač skurdžioje vandeniui pralaidžioje dirvoje su geru drenažu. Laikyti ypač šviesioje, saulėtoje, šiltoje vietoje. tik tuomet augalas bus kompaktiškas ir gražus, įgaus jam būdingą spalvą. Tamsoje augalai tįsta ir deformuojasi. Laistyti ir tręšti saikingai. Vasarą laistyti kas antrą savaitę, kas 14 dienų, dukart per mėnesį, galima ir rečiau. Tręšti ne dažniau kaip 1 kartą per mėnesį. Žiemą, kai tamsu ir augalas yra ramybės stadijoje, laistyti dar rečiau. Neperlaistykite augalo, nepakenčia užmirkimo. Kai per daug drėgmės, pūna augalo šaknys.

Vasarą puikiai jaučiasi balkone, terasoje.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…