Pridėti į norų sąrašą

Ceropegija (Ceropegia woodii, Sweetheartvine) kambarinis augalas keramikiniame vazone

29.00

Vazonas šiuo metu yra tik šviesiai pilkos spalvos. Nurodyta kaina – tai bendra vienos kompozicijos kaina ( augalas ir vazonas). Kiti dekoro elementai ir aksesuarai į kainą neįeina.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: KACer01029 Kategorijos: , , , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Ceropegija (Ceropegia woodii), svyrantis kambarinis augalas su širdelės formos lapeliais, elegantiškame keramikiniame vazone.

Vazono skersmuo 11 cm (12,5 cm), kompozicijos aukštis 19 cm.

Ceropegija (angl. hearts-entangled, hearts-on-a-string, heartvine, rosary-vine, string-of-hearts, sweetheartvine) – miniatiūrinis svyrantis augalas, augantis ilgomis „kasomis“. Kasos užauga iki 1 metro, jei augalas tinkamai prižiūrimas.

Ceropegijos margi lapeliai – širdelės formos, tarsi daug mažų širdelių būtų sukabinta ant siūlelio. Žydi labai įdomiais miniatiūriniais rožinės spalvos žiedeliais. Bet pagrindinė puošmena vis tik yra lapeliai.

Šį lengvą elegantišką augaliuką kompozicijose gražu derinti su kitais lapiniais augalais – tradeskancija, peperomija…

Ceropegijos priežiūra paprasta ir nesudėtinga: reikia šilumos, šviesos ir pasistengti neperlaistyti. Lapeliai šviesioje saulėtoje vietoje įgauna rožinį atspalvį.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…