Pridėti į norų sąrašą

Raudonėlis paprastasis (Origanum vulgaris)- populiarus prieskoninis augalas ir vaistažolė

9.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina.  Papildomi dekoro elementai ar dekoratyvinis vazonėlis parduodami atskirai.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKRau01009 Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Raudonėlis paprastasis (Origanum vulgaris) – prieskoninis, vaistinis augalas, populiari klasikinė vaistažolė.

Galite turėti savo mielą „darželį“ ant palangės ar balkone. Ir mėgautis arbata arba salotomis su savo užaugintu raudonėliu, čiobreliu ar mėta.

Tai labai naudingas daugiametis augalas, puikiai žiemojantis mūsų sąlygomis.

Prieskoninis, vaistinis, aromatinis augalas. Ypatingo, tik jam būdingo aromato ir skonio. Išvaizdus krūmelis labai aromatingais lapeliais ir žiedais, tiesiog privalantis būti kiekvienoje virtuvėje. Naudokite gardinti patiekalams ir gerkite gydomąsias arbatas, tam tinka visa antžeminė augalo dalis – šakelės ir žiedai.  Kadangi raudonėlis puošnus kaip gėlė, jis labai tinka ir namų, terasos ar balkono dekoravimui.

Kaip ir dauguma prieskoninių, aromatinių augalų, raudonėliai mėgsta šviesią saulėtą vietą, geriausia – kur nors ant palangės ar balkone. Tuomet jis bus kompaktiškesnis ir aromatingesnis. Birželio mėnesį raudonėlis pražysta nuostabiais kvapniais rožiniais žiedais. Vasaros gale, po žydėjimo pakirpkite viršūnėles, kad raudonėlis augtų tankesnis, gausiai šakotųsi.
Raudonėlį (Origanum vulgaris ) galima puikiai auginti mūsų sąlygomis sode ar prieskonių lovelyje lauke. Jam reikia kuo daugiau šviesos, saulės, gryno oro – visada. Balkonas ar terasa būtų puiku….  Lauke mūsų sąlygomis žiemoja, bet patartina sodinti gerai drenuotoje neužmirkstančioje vietoje. Jeigu augalo lapelius vartosite maistui ar gydomosioms arbatams, tręškite tik natūraliomis trąšomis. Pakanka 1 kartą per mėnesį. Laistyti reikėtų 1 kartą per savaitę, vidutiniškai, ne per gausiai. Vanduo neturi kauptis.

Vazonėlio skersmuo 12-14 cm, augalo aukštis kartu su vazonėliu 15-25 cm.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…