Pridėti į norų sąrašą

Sodriai rožinė bijūninė angliško stiliaus sodo rožė ‘Baronesse®’, augalas 2 ltr. vazone, rožių krūmas

19.00

Augalas šiuo metu nežydi

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALBar0119 Kategorijos: , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Rožinė bijūninė angliško stiliaus sodo rožė “Baronesse®’, augalas 2 ltr. vazone, rožių krūmas. Nostalgiško grožio intensyvios purpurinės spalvos spiralinio skleidimosi žiedai dideli ir plačiai atsivėrę… Išskirtinai atspari Nostalgic® gausiai žydinti floribunda rožė su rozetės formos žiedais. Labai šakotas ir kompaktiškai augantis krūmas su tamsiai žalia, blizgia lapija. Žiedai labai ilgai išlieka ir gerai išlaiko spalvą. Būdingas gausus pakartotinis žydėjimas. Žiedo dydis 6-8 cm. Nuostabi „angliška“ rožė, ji – viena  populiariausių rožių veislių, skirtų romantiškiems sodams, taip pat šią rožę mėgstama auginti žiedų skynimui. Nuskinti žiedai vazoje išsilaiko apie 2 savaites. 

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, šakotas. Ši rožė užauga iki 70-80 cm aukščio. Tarp rožių krūmų sodinant daryti 40-50 cm tarpus. Persodinus į didelį vazoną, kubilą ar dėžę, puikiai tinka terasoms ir balkonams, išties gerai auga vazone. 

Ši išskirtinė rožė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą – už gausų žydėjimą, už grožį  ir atsparumą ligoms (Aukso medalis Roma 2011, Best Floribunda at La Tacita 2011, Rosa de la Gent Gran in Barcelona 2011, ÖRP-Prädikat, Austrija 2011/2012)

Visą vasarą ir iki spalio gausiai žydi nuostabaus grožio romantiškais pilnaviduriais spiralinio skleidimosi žiedais.  Atspari orų permainoms, žiedai atsparūs lietui ir nepalankioms sąlygoms. Ši rožė labai gerai žiemoja, atspari ligoms ir kenkėjams – tikra dovana tiems, kas neturi laiko tupinėti aplink kiekvieną augaliuką… Ji tiesiog privalo augti kiekviename sode. 

Būtinai tręškite specialiomis rožių trąšomis ir nukarpykite nužydėjusius žiedus – tuomet ši rožė jus džiugins visą vasarą gausiu žydėjimu.

Prieš sodinant būtinai pamerkite giliai į vandenį, kad išburbuliuotų visas oras. Palaikykite vandeny apie 1-2 valandas. Ką tik pasodinus dažnai laistykite.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…