Pridėti į norų sąrašą

Tulipa ‘Power Parrot’, papūginės tulpės, rožinės fuksijos spalvos, svogūninis augalas, svogūnas

1.65

Nurodyta 1 svogūno kaina. Išankstinis užsakymas, pristatymas nuo rugsėjo pabaigos. 

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALParr1266 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Tulipa ‘Power Parrot’, papūginės tulpės, rožinės fuksijos spalvos, svogūninis augalas, svogūnas.   Puošnus ir žaismingas svogūninis augalas. Šių tulpių žiedai sodriai rožiniai su žaliomis gijomis. Labai papuošia gėlyną ir suteikia jam išskirtinumo.  Ši keistai, neįprastai atrodanti tulpė prikausto žvilgsnį ir priverčia stebėtis kiekvieno žiedo unikalumu. Tai taip pat išskirtinė skinta gėlė, ilgai išsilaikanti vazoje. Itin raižyti šių tulpių žiedlapių galiukai yra tamsiai rožinės spalvos.

‘Power Parrot’ vėlyvos tulpės, žydi gegužės mėnesiais. Specialios selekcijos, 100% žydėjimo garantija. Didžiausio dydžio 12/+ aukščiausios kokybės tulpių svogūnėliai. Stiprus ir atsparus augalas. Aukštis 40-60 cm. Tulpių svogūną reikia sodinti kaip ir daugumos svogūninių augalų – trijų svogūnų gylyje. Sodinti  rugsėjo – gruodžio (IX-XII) mėnesiais.

‘Tulipa ‘Power Parrot’ įspūdingi žiedai – nepakartojamo grožio, kiekvienas vis kitoks… Kartą pamatę, nepamiršite šių gražuolių, jų išraiškingų, skulptūriškai įmantrių žiedų…🌷🌷🌷.

Nuotraukos augintojų

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…