Pridėti į norų sąrašą

Ramunės, ramunėlės (Argyranthemum), nostalgiškas žydintis vienmetis augalas vazone

10.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Papildomi dekoro elementai ar dekoratyvinis vazonėlis parduodami atskirai.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALRam0110 Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Ramunės, ramunėlės (Argyranthemum frutescens), nostalgiškas žydintis vienmetis augalas vazone. Baltos spalvos žiedeliai su geltonu viduriuku.

Argyranthemum auga kupsteliais, gausiai žydi. Priklauso Astrinių (Asteraceae) šeimai. Skirtingai nuo daugiamečių sodo ramunių, ši gėlė gausiai žydi visą vasarą iki pat šalčių ir ilgai džiugina akį. Ramunės nereikalauja kažkokios ypatingos priežiūros, paprasta auginti. Tinka auginti ir namuose balkone, ir lauke terasoje ar sode. Šios ramunės pas mus nežiemoja, auginamos kaip vienmetės gėlės.

Žydi keletą mėnesių be pertraukos. Žydėjimą prailginsite nepamiršdami laiku patręšti ir karpydami nužydėjusius žiedelius.

10-12 cm vazonėlio skersmuo, augalo aukštis su vazonėliu 20-25 cm. Užauga iki 50 cm.

Vasarą ramunėlės puikiai jaučiasi balkone, terasoje ar pasodintos gėlyne. Reikėtų šviesios saulėtos vietos. Kas savaitę patręškite šydinčių augalų trąšomis.

Šviesiame vėsiame rūsyje ar garaže galima išsaugoti per žiemą iki pavasario. Apgenėkite prieš žiemą ir nepamirškite kartais palieti.

Nuotraukos: Floradania, Gėlės ir manufaktūra.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…