Pridėti į norų sąrašą

Svyranti sidabrinė Dichondra- labai dekoratyvus vienmetis augalas ilgomis pilkomis „kasomis“ (Dichondra repens)

14.00

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKDich1245 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Svyranti sidabrinė Dichondra – labai dekoratyvus vienmetis augalas, pasipuošiantis ilgomis pilkomis „kasomis“ (Dichondra repens). Puikus ir atsparus augalų ir vasarinių gėlių kompozicijų „užpildantis“ augalas. Vienmetis augalas su daug apvalių matinių sidabriškai pilkų lapelių. Priklauso Katilėlinių šeimai (Campanulaceae). Šliaužiančioji Dichondra plačiai naudojama balkonų ir terasų apželdinime, puikiai užbaigia augalų kompozicijas, yra labai puošni vienmetė lapinė gėlė. „Kasos“ užauga iki 100 cm. Dichondra – labai atsparus augalas, nuo ankstyvo pavasario iki pat žiemos galintis augti lauke. Puiki savybė ta, kad ji gali atlaikyti vasaros kaitras ir drėgmės trūkumą, jeigu pamiršote palaistyti – nieko baisaus, paliejus dichondra greitai atsigauna.
Vazonėlio skersmuo 10-12 cm, augalo kasų ilgis 30-70 cm, priklausomai nuo sezono.
Puikiai auga balkone ar terasoje. Labai dera su kitais sezoniniais augalais ir prieskoniais: levanda (Lavandula), mandevila, pipiriukais (Capsicum), laurais, rozmarinais, čiobreliais (Thymus), viržiais (Calluna), bruknuolėmis (Gaultheria), spūglu  (Pernettya), hebe, calocephalus, viksvomis (Carex), dekoratyviniais kopūstėliais (Brassica) ir moliūgais (Cucurbita) … Galime jums susodinti į pasirinktą indą ar lovelį spalvotą nuotaikingą įvairių sezoninių augalų kompoziciją.
Nepretenzingas ir nelepus augalas, nereikalaujantis kažkokių išskirtinių sąlygų. Paprastos, daugumai balkoninių augalų galiojančios priežiūros taisyklės. Tik neperlaistykite ir gausiai netręškite (pakanka tręšti maždaug 1 kartą per mėnesį).
Nuotraukos: Floradania.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…