Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Skimija japoninė (Skimmia japonica), retas augalas, pasipuošiantis raudonų ar žalių pumpurėlių šluotelėmis

Nuo: 14.00 Nuo: 10.00

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKSki01017 Kategorijos: , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Skimija japoninė (Skimmia japonica) – visžalis krūmelis, daugiametis augalas, pasipuošiantis smulkių ryškiai raudonų ar žalių pumpurėlių šluotelėmis. Prasiskleidus pumpurėliams žydi smulkiais šviesiais, vos rausvais žiedeliais. Vazonėlio skersmuo 10-17 cm. Augalo aukštis su vazonu 20-40 cm. Skimija mėgstama ne tik dėl savo švelnių žiedų, bet ir visada efektingų, tamsiai žalių, odiškų visžalių lapų. Kartais turime ir margalapių veislių.

Skimmia krūmelis ypatingai gražiai žiūrisi rudeninėse ir žieminėse kompozicijose kartu su viržiais (Calluna), leukotoja (Leucothoe), Hebe, spygliuočiais, uogakrūmiai Gaultheria ir Pernettya. Mūsų sąlygomis lauke ne visada peržiemoja, šaltomis žiemomis nušąla. Būtų gerai šaltuoju periodu ją laikyti viduje – gerai žiemoja šviesiame kambaryje ant vėsesnio lango.  Vasarą, visu šiltuoju periodu skimijai geriau bus lauke – terasoje, balkone ar sode.

Skimijos mėgsta rūgštesnę derlingą humusingą dirvą, kaip rododendrai, azalijos ir hortenzijos. Todėl tręšti irgi reikia rūgštinę dirvą mėgstančių augalų trąšomis. Laistyti vidutiniškai, 1 kartą per savaitę, jeigu kambary ne šilta. Jeigu šilta – dažniau. Nelaikykite po stipria kepinančia saule, kad neišdegtų lapai. Atspari kenkėjams, bet sausame kambaryje gali pulti voratinklinės erkutės, stebėkite.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…