Pridėti į norų sąrašą

Calocephalus (Leucophyta) brownii (Cushion Bush) – augalas „sidabrinės pagalvėlės“

7.00

Vazonai ir dekoras parduodami atskirai. 

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCal01007 Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Calocephalus (Leucophyta) brownii, Cushion Bush – sidabriškai pilkas, neįprastas krūmelis, „sidabrinės pagalvėlės“, nuostabiai derantis vasaros, rudens ir žiemos kompozicijose.

Suauga į nesuvokiamai tankias, ažūrines „pagalves“. Be lapelių, vien tik šakelių raizgalynė. Žydi smulkiais gelsvais burbuliuko pavidalo žiedynais. Priklauso Astrinių (Graižažiedžių, Asteraceae) šeimai.

Australijos endeminis augalas, auga smėlėtose pajūrio zonose Pietų Australijos kopose ar ant uolų. Tai mažas apvalus krūmelis, ypatingai atsparus vėjuotoms druskingoms pakrantės sąlygoms. Mūsų klimato zonoje auginamas kaip vienmetis augalas, nežiemoja. Bet sudžiūvęs ilgai išlieka dekoratyvus. Mėgsta saulėtą vietą, tada jis auga gražiausiai.

Vazonėlio skersmuo 10-12 cm, augalo aukštis su vazonėliu 15-20 cm. Labai mažai priežiūros reikalaujantis augalas, atsparus sausrai, nepalankioms aplinkoms sąlygoms. Jį galima karpyti pagal poreikį, tačiau augalas ir natūraliai auga labai kompaktišku apvaliu krūmeliu.

Leucophyta yra augalų gentis, kuri yra endeminė Australijai. Gentį pirmą kartą oficialiai apibūdino botanikas Robertas Brownas 1818 m. Vienintelė genties rūšis yra Leucophyta brownii, dar žinoma kaip pagalvinis krūmas (Cushion bush, Snow bush).

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…