Pridėti į norų sąrašą

Eševerija, Kalvorė (Echeveria) mini – gražus storlapis, sukulentinis augalas

3.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Papildomi dekoro elementai ar dekoratyvinis vazonėlis parduodami atskirai, žr. VAZONAI.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKEše01003 Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Eševerija, Kalvorė ( Echeveria) mini – sukulentinis augalas. Tai didelė sukulentinių augalų gentis, priklausanti Storlapių (Crassulaceae) šeimai. Eševerijos kilusios iš Centrinės ir Pietų Amerikos pusdykumių. Savitas storlapis, sukulentas, ant trumpo, nematomo stiebo užauginantis tankias sultingų storų lapų skroteles, rozetes. Yra labai daug skirtingų rūšių, varietetų ir veislių. Vazonėlio skersmuo 5,5 cm, augalo aukštis su vazonėliu 8cm.

Nuostabaus grožio ir jaukumo, visiškai nelepus ir kantrus augaliukas. Vienintelis prašymas – DAUG ŠVIESOS ! Echeveria – sukulentas, mėgstantis šviesą, Tik saulėtoje vietoje jo lapai įgauna būdingą spalvą ir augalas išlaiko gražią kompaktišką formą, neištįsta. Prižiūrėti , kaip ir visus sukulentus: pasirūpinti, kad visada būtų šviesu, nešalta ir laistyti bei tręšti neperdaug. Kol mažas vazonėlis – galima laistyti  kas antrą savaitę vasaros metu. Tręšti kartą per mėnesį, ne dažniau. Didesnį augalą laistyti kas 2-3 savaites. Žiemą laistyti kartą per mėnesį ir netręšti .

Turite augalui sukurti tokias sąlygas, kokiomis jis auga savo natūralioje augimvietėje  – saulė, šiluma, skurdus gerai drenuotas dirvožemis ir reti krituliai. Sukulentams drėgmė – antraeilis faktorius, nes jie prisitaikė kaupti drėgmę : savo sultinguose lapuose, sustorėjusiuose stiebuose ar šaknyse. Todėl ilgai gali ištverti be vandens, taip kaip jiems ir atsitinka natūralioje gamtoje. Jeigu nepakanka šviesos, geriau išvis nelaistyti.

Nuotraukoje matomi keramikiniai dekoratyviniai vazonai ir aksesuarai į augalo kainą neįeina, jie parduodami atskirai.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…