Pridėti į norų sąrašą

Korokija kauleninė (Corokia cotoneaster, Zigzag plant)- stilingas kambarinis augalas

Nuo: 17.00

Dekoratyviniai vazonai ir interjero detalės parduodamos atskirai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCor010017 Kategorijos: , , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Kauleninė korokija (Corokia cotoneaster, Zigzag plant) – stilingas kambarinis augalas. Korokija – mielas krūmokšnis iš kaulenių šeimos. Mūsų sąlygomis augalą lauke galima auginti tik šiltuoju metų laiku. Žiemai būtinai įneškite į vidų.

Korokija papuoš jūsų namus, biurą ar terasą. Šis augalas atrodo trapus ir lengvas, elegantiškas, mažyčiais odiškais pilkai žaliais lapeliais. Jis labai vertinamas už savo stilingą minimalistinę ir dekoratyvinę išvaizdą. Korokija dar vadinama „zigzag“ augalu.

Korokija parduodama kelių dydžių. Augalo aukštis kartu su plastikiniu vazonėliu 25-60 cm, vazonėlio skersmuo apie 9-19 cm.

Augalas faktiškai „auga savaime“ ir nereikalauja kažkokios labai jau išskirtinės priežiūros 🙂. Kaip ir dauguma augalų, korokija irgi būna gražiausia, kai auginama šviesioje vietoje, ant lango. Tada ji kompaktiška, išryškėja jos zigzaginis šakojimosi būdas ir lapeliai būna ryškesni. Korokijos laistymas įprastas, vidutinis,“normalus“, standartinis – 1 kartą per savaitę. Tręšti, kaip ir daugumą augalų, – 1 kartą per mėnesį. Perlaistymas kenkia daugumai augalų. Ir korokijai taip pat – jos lapeliai maži ir daug vandens neišgarina. Žemė – universali lapiniams kambariniams augalams.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…