Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Žali bijūnai ‘Green lotus’, bijūnų krūmas žaliais žiedais (Paeonia lactiflora, Peony), daugiametis augalas vazone

15.00 9.00

Parduodamas augalas šiuo metu nežydi.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALPae01015 Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Ypatingi žali bijūnai ‘Green lotus’, bijūnų krūmas žaliais žiedais (Paeonia lactiflora, Peony), daugiametis augalas vazone. Pusiau pilnaviduriai neįprasti žalsvi žiedai su rausvais ir kreminiais intarpais.

Tinka skynimui, šie bijūnai ilgai žydi vazoje. Bijūno krūmas – puiki ilgaamžė dovana.

Vazono skersmuo 11 cm.

Bijūnai – ypatingai gražus ir visai nelepus daugiametis augalas. Parinkite šiam augalui saulėtą, šviesią vietą ir sudarykite pakankamai elementarias sąlygas ( derlinga žemė ir reikiamas drėgmės kiekis) ir bijūnai džiugins jus ilgus metus. Nors jiems tinka bet koks dirvožemis, bet geriau augs derlingoje nerūgščioje žemėje. Bijūnų priežiūra nėra sudėtinga, laistyti reikia retai, bet gausiai. Tręšti porą kartų, pavasarį ir vasarą.

Bijūnai – dideli, vešlūs, stiprūs augalai. Užauga iki 80-100 cm aukščio ir  80 cm pločio, todėl sodindami palikite jiems daugiau vietos.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…