Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Heleboras, eleboras, čėras (Helleborus)- daugiametis augalas vazone, spalvotais žiedais, 3 dydžiai

Nuo: 17.00

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKHel03019 Kategorijos: , , Žymos: , , , , ,

Aprašymas

Spalvotas heleboras, eleboras, čėras (Helleborus) – daugiametis augalas įvairiais spalvotais, rožiniais,  tamsiai bordiniais žiedais ir švelniai margais, tamsiai žaliais lapais. Žiedai kartais būna ir pilnaviduriai, priklausomai nuo veislės. 3 augalo dydžiai.

Eleboras – įspūdingas žiemos ir pavasario augalas, džiuginantis mus ypatingais žiedais ir puošniais dideliais lapais. Veislės įvairios. Žydi įvairaus intensyvumo rožiniais,  raudonais, bordiniais, vyno spalvos ar margais žiedais su avietiniais, vyšniniais atspalviais. Jeigu jums svarbu, kreipkitės dėl šiuo metu turimų augalų žiedų spalvos ir veislės.

Čėras – daugiametis, atsparus žiemos šalčiams augalas, puikiai ištveria mūsų klimato nepalankias oro sąlygas ir pražysta vienas pirmųjų. Tai ankstyviausios ir pačios nuostabiausios žiemos ir pavasario gėlės! Eleboro lapai – dideli, tvirti, visžaliai, išlieka per visą žiemą puošnūs.

Augalo aukštis 20-50 cm, vazono skersmuo 12-20 cm. Dažniausiai parduodamas su žiedais. Kambary augalas gali būti tik ribotą laiko tarpą, laikykite heleborą kuo vėsiau, o esant galimybei, kai nebūna minusinių temperatūrų, išneškite jį į balkoną ar lauką. Nes tai daugiametis lauko augalas. Sodinkite čėrą sode ne labai saulėtoje, ne kaitrioje vietoje. Gražiausiai auga daliniame didesnių augalų pavėsyje. Žemė turi būti derlinga, drėgna, ne kieta. Heleborai pradeda žydėti žiemos pabaigoje arba anksti pavasarį. Žydėjimas ilgas, jis trunka apie 1-2 mėnesius.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…