Pridėti į norų sąrašą

Švelnioji kambarinė eglutė – Araukarija (Araucaria heterophylla), įvairūs dydžiai

Nuo: 19.00

Eglutės aukštis matuojamas kartu su vazonėliu. Dekoratyviniai vazonai, kibirėliai parduodami atskirai, žr. Vazonai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKAra12019 Kategorijos: , , , , Žyma:

Aprašymas

Švelnioji kambarinė kalėdinė eglutė – Araukarija (Araucaria heterophylla), įvairūs dydžiai.

Araucaria heterophylla nėra paprasta eglutė! Iš pradžių šis medis augo tik Norfolko saloje (Australija), tačiau šiandien ji auginama visame pasaulyje. Kambariuose araukarija gali būti auginama ištisus metus, tačiau ypač populiari žiemos mėnesiais kaip modernus Kalėdų eglutės pakaitalas. Kitaip nei Kalėdų eglutė, šis spygliuotis mėgsta būti patalpoje ir išlieka žalia ištisus metus. Gerai prižiūrėdami galėsite mėgautis ja ilgus metus. Gamtoje šios „eglės“ gali užaugti iki 40 metrų aukščio. Parduodama araukarija yra kuklesnio dydžio, kuris tinka svetainei, kambariui. Galimi įvairūs vazonų dydžiai; nuo 12 cm iki 17 cm. 

Araukarija – vienas iš tų retų spygliuočių, pakenčiančių kambario sąlygas, puikiai auganti vazonėlyje. Įvairūs dydžiai, nuo mažiausios iki didžiausios. Jeigu reikėtų didesnės – parašykite mums.

Araukarijos vazonas būna 12-17 cm skersmens. Augalo aukštis 30-90 cm. „Eglutės“ aukštis matuojamas kartu su vazonėliu.

Araukarija nuostabiai daili, elegantiška, šakos yra taisyklingos ir auga simetriškai išsidėsčiusios ant kamieno.. Šakelės labai purios, plastiškos ir plunksniškos. Spygliukai yra žvynelių pavidalo ir visai neduria, yra labai švelnūs. Ir nors araukarija yra be galo senas, archaiškas priešistorinis augalas, ji atrodo nuostabiai moderniai ir neįprastai. Ir be viso šito mėgstama dar ir dėl savo nereiklumo ir itin paprastos priežiūros.

Araukarija atspari sausam kambarių orui. Tuo pačiu jį valo ir gaivina. Žemė turi būti pastoviai drėgna, augalas  netoleruoja žemės perdžiūvimo. Stenkitės laistyti laistyti minkštu vandeniu, nes kietas vanduo sulėtina augalo augimą.

 

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…