Pridėti į norų sąrašą

Pintas natūralus džiovintų jūržolių minkštas krepšys su rankenomis, 4 dydžiai

Nuo: 18.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Išvalyti

Aprašymas

Pintas džiovintų jūržolių stilingos formos minkštas krepšys su rankenomis. Natūralios spalvos.

Puikus, universalus, stilingas namų aksesuaras ir dekoras. Galite į jį susidėti smulkius daiktus, taip pat gražu šį krepšį naudoti kaip augalų vazoną. Tik reikėtų jį iš vidaus apsaugoti polietileninių įklotu, maišu ar įstatyti lėkštę vandens nutekėjimui.

Krepšiai yra keturių dydžių. Matmenys išskleidus:

  • skersmuo 28 cm, aukštis 25 cm, angos skersmuo 22 cm;
  • skersmuo  37 cm, aukštis 31 cm, angos skersmuo 28 cm;
  • skersmuo  39 cm, aukštis 32 cm, angos skersmuo 30 cm;
  • skersmuo 45 cm, aukštis 40 cm, angos skersmuo 36 cm.

Per lenkimo briauną viršutinę krepšio dalį galima įleisti į vidų ir naudoti krepšį dvejopai: aukštesnį ir žemesnį variantą. Angos skersmuo viršuje (išskleidus) yra gerokai mažesnis nei krepšio didžiausias skersmuo.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…