Pridėti į norų sąrašą

Puošnus keramikinis cementinis augalų vazonas – vaza Cleopatra, 27cm. Pilkas, sendintas, rankų darbo

79.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Aprašymas

Puošnus keramikinis cementinis augalų vazonas – vaza Cleopatra. Pilkas, balintas, dekoruotas ornamentu, sendintas. Rankų darbo.

Vazono matmenys: skersmuo 27 cm, aukštis 25 cm. Angos vidinis skersmuo 18,5 cm.

Svoris 5,5 kg.

Vazonas vandeniui nepralaidus, atsparus. Storos keramikos. Puikiai tinkantis didesniems kambariniams augalams. Labai dekoratyvus namų aksesuaras.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…