Pridėti į norų sąrašą

Baltažiedis heleboras, eleboras, čėras (Helleborus niger, Winter rose) ‘Žiemos rožė’ vazonėlyje

Nuo: 14.00

Dekoratyviniai vazonėliai parduodami atskirai, žr. Vazonai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALHel02015 Kategorijos: , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Baltažiedis heleboras, eleboras, čėras (Helleborus niger, Winter Rose) augantis vazonėlyje, žydintis baltais žiedais. Kalėdų augalas. Tai ankstyviausios ir pačios nuostabiausios žiemos ir pavasario gėlės! Čėras – Vėdryninių šeimos (Ranunculaceae) daugiametis visžalis augalas. Tai nuostabus žiemą ar pavasarį žydintis augalas, kuris puikiai žiemoja mūsų sąlygomis lauke. Pas mus žydi vasario-balandžio mėn. Baigiantis žydėjimui, žiedas tampa švelniai žalias. Kambary augalas gali būti ribotą laiko tarpą, laikykite heleborą kuo vėsiau, o esant galimybei, kai nebūna minusinių temperatūrų, išneškite jį į balkoną ar lauką.

Europoje labai mėgstama prieš Kalėdas eleborą parsinešti namo, todėl dar vadinamas „Kalėdų rože“ (Christmas rose, Christrose, Christmas carol). Kaip tik tuo metu, priklausomai nuo oro, eleboras pasipuošia puokšte baltų nuostabių žiedų. Lapai – dideli, visžaliai, išlieka per visą žiemą puošnūs.

Vazonėlio skersmuo 9-17 cm. Augalo aukštis kartu su vazonėliu 15-35 cm. Būna kelių dydžių, pasirinkite:

  • mažas, vazonėlio skersmuo 9-12 cm, augalo aukštis 15-25 cm;
  • vidutinis, vazonėlio skersmuo 14-17 cm, augalo aukštis 20-30 cm;
  • didelis, vazonėlio skersmuo 15-19 cm, augalo aukštis 30-35 cm.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…