Pridėti į norų sąrašą

Koralinė kiauliauogė- dekoratyviniai „pomidoriukai“ (Solanum Pseudocapsicum), nuotaikingas augalas

10.00

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKSol1210 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Koralinė kiauliauogė – dekoratyviniai oranžiniai „pomidoriukai“ (Solanum Pseudocapsicum), nuotaikingas ir žavus augalas. Žaismingas rudeninis akcentas. Daugiametis augalas. Vazonėlio skersmuo 10-12 cm, augalo aukštis 20-35 cm. Apvalių vaisiukų dydis apie 1,5-2 cm, priklausomai nuo veislės.  Vaisiai nevalgomi! Koralinė Kiauliauogė (Solanum pseudocapsicum) dar vadinama Jeruzalės vyšnia – tai dekoratyvinis augalas, kilęs iš Ispanijos Madeiros salos. Visžalis, iki 1 m aukščio užaugantis augalas su tamsiai žaliais, iki 10 cm ilgio lancetiškais lapeliais ir žalsvai baltais, panašiais į bulvę, žiedais. Kiauliauogė žydi nuo gegužės iki spalio mėn. Vaisiukai subręsta rudenį ir išsilaiko ant krūmo porą mėnesių, jeigu patalpų oras nėra per daug šiltas ir sausas.
Ryškūs nuotaikingi kiauliauogės vaisiukai tikrai pradžiugins jus apniukusią dieną… Puikiai auga namuose ant palangės ar balkone, terasoje. Labai dera su kitais sezoniniais augalais ir prieskoniais: dekoratyvine paprika (Capsicum), vyšniniais pomidorais (Lycopersicon), laurais, rozmarinais, čiobreliais (Thymus), viržiais (Calluna), bruknuolėmis (Gaultheria), spūglu  (Pernettya), hebe, calocephalus, viksvomis (Carex), dekoratyviniais kopūstėliais (Brassica) ir moliūgais (Cucurbita) … Galime jums susodinti į pasirinktą indą spalvotą nuotaikingą įvairių sezoninių augalų kompoziciją.
Solanum pseudocapsicum labai tinka stalo ir virtuvės dekoravimui.
Nepretenzingas ir nelepus augalas, nereikalaujantis kažkokių išskirtinių sąlygų. Paprastos, daugumai augalų galiojančios priežiūros taisyklės. Sėkmingam peržiemojimui reikalinga žemesnė patalpos temperatūra, iki +16-18° С. Vasaros metu mėgsta drėgną kambario orą ir reguliarų purškimą. Esant sausam orui užpuola voratinklinė erkutė, todėl vasarą Kiauliauogę geriausia auginti lauke – balkone ar terasoje. Žiemos metu kiauliauogę reikia laistyti retai. Intensyvaus augimo laikotarpiu pavasarį ir vasarą ši augalą laistykite gausiai. Ir tręškite žydinčių augalų trąšomis, taip pat tinka trąšos, skirtos pomidorams. Žemė kiauliauogės vazone visuomet turi būti drėgna, tačiau jos neperlaistykite.
Nuotraukos: Floradania.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…