Pridėti į norų sąrašą

Gležnoji, lengvutė Gulsčioji Sofora (Sophora prostrata, Dwarf kowhai ) „Little baby“- elegantiškas kambarinis augalas

Nuo: 12.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Nuotraukose matomi dekoratyviniai vazonėliai į kainą neįeina ir parduodami atskirai. Žr. Vazonai augalams.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKSof01029 Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Gležnoji, lengvutė Gulsčioji Sofora (Sophora prostrata, Dwarf kowhai ) „Little baby“- elegantiškas, „trapus“ augalas . Tai nedidelis krūmokšnis iš Naujosios Zelandijos. Priklauso Pupinių šeimai (Fabaceae).

Mėgstamas dėl savo subtilaus vaizdo, plonų vielos pavidalo šakelių, augančiu zigzagu („zigzag“ plant). Ypač dailiai atrodo jos miniatiūriniai plunksniški lapeliai. Žiedeliai kaip žirnio, tik geltonai oranžiniai.

Soforą svarbu ne per daug „mylėti „. Kadangi, kaip ir visi ankštiniai augalai ji pati sau pasigamina azoto, didžiausia klaida – per gausus tręšimas. Sofora mėgsta saulėtą šviesią vietą ir skurdžią dirvą, jokiu būdu nepertręškite. Laistyti vidutiniškai, kartą per savaitę.Profilaktiškai, kaip ir visus augalus, patartina kartą per mėnesį apipurkšti nuo kenkėjų ir ligų, apiplauti dulkes. Dabar yra gana gausus ekologiškų priemonių pasirinkimas.

Vazonėlio skersmuo 8-19 cm, augalo aukštis 20-65 cm, klauskite konkretaus augalo matmenų, jeigu tai svarbu.

  • maža, vazonėlis 8-10 cm skersmens, augalas 15-20 cm aukščio;
  • vidutinio dydžio, vazonėlis 10-12 cm skersmens, augalas 25-35 cm aukščio;
  • didelė, vazonėlis 14-19 cm skersmens, augalas 35-60 cm aukščio.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…