Pridėti į norų sąrašą

Orchidėja Falenopsis mini (Phalaenopsis multiflora) Little Kolibri, gausiažiedė, smulkiais žiedais

29.00

Dekoratyvinis vazonėlis parsiduoda atskirai, į nurodytą  kainą neįeina.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKPhmi01029 Kategorijos: , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Miniatiūrinė Orchidėja  Falenopsis (Phalaenopsis multiflora) gausiažiedė, smulkiais žiedais, ‘Little Kolibri’ – svyrantis, natūralistinis botaninis mini Phalaenopsis.

Orchidėja turi 3-4 stiebus, ypatingai daug žiedų, net 30-50 vnt. Žiedai balti arba rausvi, rožiniai įvairių atspalvių.

Vazonėlio skersmuo 9-12 cm.  Augalo aukštis su vazonėliu 25-40 cm.

Orchidėjos šakelės natūraliai nevaržomai draikosi į šonus, taip kaip ši orchidėja auga gamtoje. Natūraliose augimvietėse drėgnuose tropikų miškuose orchidėjos auga kaip epifitai – ant medžių šakų, nukritusių kamienų, trąšiose drėgnose  nukritusių lapų, šakelių sankaupose. Jų orinės sultingos šaknys atlieka mitybinę ir kvėpavimo funkciją. Jos orchidėjoms gyvybiškai reikalingos, todėl niekada jų nešalinkite.

Būna ir kitų įvairių spalvų: persikinių, gelsvų, avietinių…

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…