Pridėti į norų sąrašą

Ypatinga kambarinė orchidėja Ludisija (Ludisia, Jewel Orchid) su dryžuotais aksominiais bordo lapais, retas augalas

25.00

Dekoratyviniai vazonėliai į kainą neįeina, jie parduodami atskirai, žr. Vazonai.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKLud0177 Kategorijos: , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Ypatinga kambarinė orchidėja Ludisija (Ludisia, Jewel Orchid) su dryžuotais bordiniais aksominiais lapais. Apatinė lapo pusė tamsiai purpurinė, bordinė. Retas augalas.

Augalo aukštis kartu su vazonėliu 25-35 cm. Vazonėlio skersmuo apie 10-12 cm.

Šis retas kambarinis augalas auginamas  ne dėl žiedų, o dėl savo ypatingų, įspūdingų, švelnių tamsiai kaštoninių lapų. Ypač krenta į akis ryškios rausvos Ludisia gyslelės, susieinančios lapo apačioje, raštas primena deimanto briaunas. Todėl labai paplitęs kitas Liudisijos – Jewel Orchid – vardas.

Orchidėja žydi smulkiais baltų žiedelių žiedynais, iškilusiais ant plonų aukštų stiebelių.

Ludisija kilusi iš Pietryčių Azijos drėgnųjų miškų, kur auga medžių paunksmėje, apsaugota nuo tiesioginės saulės ir vėjo. Natūraliose augimvietėse šios orchidėjos auga žemėje tarp pūvančių lapų, samanų. Žinant šias ypatybes,  ir auginant Ludisijas namuose reikėtų stengtis sukurti panašias sąlygas. Vengti saulės ir skersvėjų, dirva turi būti lapinė, lengva ir būtinai drėgna.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…