Pridėti į norų sąrašą

Kambarinis svogūninis augalas – Spiralinė Albuka (Albuca spiralis, Frizzle Sizzle)

16.00

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKAlb0116 Kategorijos: , , Žymos: , ,

Aprašymas

Kambarinis svogūninis augalas – Spiralinė Albuka (Albuca spiralis, Frizzle Sizzle), iš smidrų šeimos (Asparagaceae)

Neišpasakytai linksmas ir savitas, įdomus savo susisukusiais spiraliniais lapais. Šie – sultingi, sukulentiniai, kaupiantys vandenį.

Žydi ant aukšto stiebo iškeltais gelsvai žaliais žiedais, kurie, o stebuklas, kvepia vanile.

Natūraliai auga Pietų Afrikoje, Kapo provincijoje, kuri labai garsi savo endeminiais, išskirtiniais augalais… Lapai išauga iš požeminio gumbo, svogūno ir yra tankiai susisukę iki pat galiukų. Augalas ypač atsparus kenkėjams ir ligoms. Laikykite Albuką ant šviesaus saulėto lango, tačiau neleiskite tiesioginiams saulės spinduliams nudeginti lapelių. Trūkstant šviesos, lapeliai būna mažiau susisukę, ne tokie gražūs. Dirva turi būti smėlinga, skurdi ir kas ypač svarbu – gerai drenuota, pralaidi. Leiskite žemei pilnai išdžiūti tarp laistymų. Laistyti saikingai, nes tai dykumų augalas.

Paprastai pražysta pavasarį, ir kartais antrąkart – rudenį. Augalas turi ramybės periodą, kuris prasideda po žydėjimo. Pageltus lapeliams, juos nukirpkite- prasideda ramybės fazė. Augalas vėl pradeda augti besibaigiant žiemai, tuo metu augalą pradėkite saikingai laistyti ir šiek tiek patręškite svogūninių augalų trąšomis. Ir – laukite žiedų. Kai kurie spiralių mėgėjai neleidžia augalui pražysti, nukerpa vos pasirodžiusius pumpurus – taip jie nutolina ramybės periodą ir ilgiau džiaugiasi įspūdingais lapeliais.

Vazonėlio skersmuo 12 cm, augalo aukštis 2o cm.

 

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…