Pridėti į norų sąrašą

Keramikinis terakotinis augalų vazonas Samos sutrūkinėjusiu paviršiumi, smėlio spalvos, 3 dydžiai

Nuo: 18.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Išvalyti

Aprašymas

Keramikinis terakotinis augalų vazonas Samos sutrūkinėjusiu paviršiumi, smėlio spalvos, 3 dydžiai.

Vazonas elegantiškas, paprastos formos, jaukus, apvalus. Rankų darbo. Šviesiai rudas, sutrūkinėjusiu paviršiumi. Pagaminta iš terakotos, iš molio.

Vazono dydžiai, pasirinkite:

  • mažas vazonas, aukštis  13.5 cm, skersmuo Ø 15 cm;
  • vidutinis vazonas, aukštis  16.5 cm, skersmuo Ø 18 cm;
  • didelis vazonas, aukštis  19 cm, skersmuo Ø 21.5 cm.

Vazonas vandeniui nepralaidus, atsparus. Storos keramikos, tvirtas. Puikiai tinkantis kambariniams augalams. Labai dekoratyvus namų aksesuaras.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…