Pridėti į norų sąrašą

Miniatiūrinis sukulentų, storlapių (Succulents) landšaftas-kompozicija puošniame rankų darbo inde, 47cm

87.00

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: KASuk03087 Kategorijų: , , , , , , , , , , Žymos: ,

Aprašymas

Miniatiūrinis įvairių sukulentų, storlapių (Succulents) landšaftas – kompozicija puošniame rankų darbo inde, 47 cm skersmens.

Išskirtinė namų ar biuro puošmena, nereikalaujanti beveik jokios priežiūros!

Pasodintos įvairios echeverijos (Kalvorė, Echeveria), alijošius (Aloe ‘Cosmos’), sukulentinė peperomija (Pepperomia) ar storlapis (Crassula).

Sukulentai – tai augalai, mėgstantys šviesą, Tik saulėtoje vietoje jų lapai įgauna būdingą spalvą ir augalai išlaiko gražią kompaktišką formą, neištįsta. Kompoziciją prižiūrėti , kaip ir visus sukulentinius augalus: pasirūpinti, kad visada būtų šviesu, nešalta ir laistyti bei tręšti neperdaug.  Tręšti kartą per mėnesį, ne dažniau. Laistyti saikingai, kas 2-3 savaites. Žiemą laistyti kartą per mėnesį ir netręšti .

Turite augalui sukurti tokias sąlygas, kokiomis jis auga savo natūralioje augimvietėje  – saulė, šiluma, skurdus gerai drenuotas dirvožemis ir reti krituliai. Sukulentams drėgmė – antraeilis faktorius, nes jie prisitaikė kaupti drėgmę savyje : savo sultinguose lapuose, sustorėjusiuose stiebuose ar šaknyse. Todėl ilgai gali ištverti be vandens, taip kaip jiems ir atsitinka natūralioje gamtoje. Jeigu nepakanka šviesos, geriau išvis nelaistyti.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…