Pridėti į norų sąrašą

Begonia luxurians (Palm leaf Begonia) – palminė begonija, grakštus, greitai augantis kambarinis augalas

39.00

Parduodama kartu su moliniu terakotos vazonėliu ir lėkštute

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKBegm01039 Kategorijos: , , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Begonia luxurians (Palm leaf Begonia) – palminė begonija, grakštus, greitai augantis ir efektingas kambarinis augalas. Tai viena nuostabiausių begonijų.  Tikra namų puošmena. Ypatingo grožio plaštakiški lapai ir visas augalas labiau primena palmes, nei begonijas, todėl šią krūminę begoniją vadina „palmės lapų“ begonija.

Ši begonija kilusi iš Brazilijos drėgnųjų tropikų miškų. Užauga iki 2 metrų.

Apatinė didelių palminės begonijos lapų pusė irgi puošni, rausva. Išraiškingi raudoni lapų koteliai ir gyslos. Žydi smulkiais kreminiais žiedeliais. Auginama dėl savo įspūdingų lapų.

Begonija luxurians parduodama kartu su moliniu terakotos vazonėliu ir lėkštute. Vazono skersmuo 16 cm, augalo aukštis 35-40 cm.

Mėgsta šilumą, drėgną orą ir visokeriopą komfortą. Bet iš tikrųjų visai nelepi gėlytė, jeigu suteikiat jai viską, ko ji geidžia… Laistyti nešaltu šiltu vandeniu. Vengti tiesioginių saulės spindulių vasaros metu. Šviesioje vietoje auginama būna gražesnė ir kompaktiškesnė. Nors pakenčia ir dalinį pavėsį. Žemė turi būti su geru drenažu, bet trąši, derlinga ir lengva. Persodinant būtinai laikykitės šios taisyklės. Kaip ir dauguma augalų, begonijos nepakenčia užmirkimo, stovinčio vandens.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…