Pridėti į norų sąrašą

Raganė natūralistinė, balta smulkiažiedė botaninė, kalninė (Clematis montana var. wilsonii). Vijoklinis augalas. Saldžiai kvepia!

19.00

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALCle0219 Kategorijos: , , , , , , Žymos: ,

Aprašymas

Raganė natūralistinė, smulkiažiedė, kalninė (Clematis montana var. wilsonii). Baltos spalvos žiedeliai. Saldžiai nepakartojimai kvepianti pyragais, vanile! Kalninė raganė kilusi iš Himalajų kalnų, Tibeto ir Kinijos, todėl dar vadinama Himalajų ragane.

Negenima užauga iki 7 m, atspari ir įspūdinga terasos ar sodo puošmena. Labai greitai augantis, stiprus augalas. 🌿Įkvėpta gamtos – idealiai tinka natūralistinėms sodyboms – neišsišokančios, susiliejančios su aplinka, su gamta. Atrodo skoningai ir neperkrautai 🍃. Žydi pavasarį V-VI mėnesiais, smulkiais 5 cm skersmens, baltais, kvapniais žiedais.

Gausiai žydi – ištisa žiedelių banga, kuri metams bėgant tik gražėja … Žydi ant antramečių stiebų. Gražūs vaisiai. Stiebai ir lapai saulėje įgauna bordinį atspalvį, kas ypatingai puošia šį augalą. Net ir nežydėdamas jis visada būna įspūdingas.

Nereikia karpyti, po žiemos seni sausi stiebai anksti pavasarį gausiai sužaliuoja ! Atspari šalčiams ir ligoms, kenkėjams. Gražiai auga ir daliniame pavėsyje. Nesukelia jokių rūpesčių.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…