Pridėti į norų sąrašą

Ryškios aviečių spalvos, kvepianti nepilnavidurė vijoklinė laipiojanti rožė ‘Orienta® Aladdin’, 2 ltr. vazone

19.00

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALROAla0119 Kategorijos: , , Žymos: , ,

Aprašymas

Ryškiai rožinės aviečių spalvos, kvepianti nepilnavidurė vijoklinė laipiojanti rožė ‘Orienta® Aladdin’, 2 litrų vazone. Natūralistinė, botaninė, „laukinė“ įstabaus natūralaus grožio. Pasižymi gausiu žydėjimu. Ji taip pat turi intensyvų, skanų kvapą, kurį labai vertina bitės ir drugiai. Kvepia ypatingai stipriai, intensyviai, žiedui vis  labiau skleidžiantis. Ideali rožė drugelių sodui. Ši reta, neįprasta rožė labai tinka natūralistiniams romantiškiems sodams, nuostabiai atrodo daugiamečių augalų gėlynuose šalia levandų, pentinių, šalavijų, snapučių, rusmenių ir bijūnų. Aladdin yra veisimo sėkmė, nes tai pirmoji vijoklinė rožė Orienta® rožių asortimente. Jos ūgliai užauga aukšti ir statūs, jie uždengs bet kokį sodo paviljoną kvepiančia žiedų uždanga. Dėl gausaus žiedadulkių kiekio „Orienta® Aladdin“ yra vertingas maisto šaltinis sodų vabzdžiams, bitėms ir drugeliams. Tinka pergolėms, arkoms, tvoroms apželdinti.

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs. Užauga iki 200-300 cm aukščio. Žiedo dydis 4-6 cm.

Šiai rožei būdingas gausus pakartotinis žydėjimas. Visą vasarą ir iki spalio gausiai žydi nuostabaus grožio romantiškais kvapniais žiedais. Gerai žiemoja, atspari ligoms ir kenkėjams. Persodinus į didelį vazoną, puikiai tinka terasoms ir balkonams, išties gerai auga vazone.  Būtinai tręškite specialiomis rožių trąšomis ir nukarpykite nužydėjusius žiedus – tuomet ši rožė jus džiugins visą vasarą gausiu žydėjimu. Prieš sodinant būtinai pamerkite giliai į vandenį, kad išburbuliuotų visas oras. Palaikykite vandeny apie 1-2 valandas. Ką tik pasodinus dažnai laistykite.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…