Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Atragene Raganė ‘Albina Plena’ – natūralistinė, botaninė smulkiažiedė (Clematis), balti pilnaviduriai žiedai- varpeliai

19.00 15.00

Parduodamas augalas nežydi

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALCle44019 Kategorijos: , , , , Žymos: ,

Aprašymas

Atragene grupės Alpinė  Raganė ‘Albina Plena’ – natūralistinė, botaninė smulkiažiedė (Clematis atragene), balti pilnaviduriai lengvai svyrantys žiedai – varpeliai. Viena puošniausių sodo lianų.

Lengva, ažūrinė. Puikiai tinka natūralistinio stiliaus sodams, kaimo sodyboms. Jauki, neišsišokanti, gražiai susilieja su sodo augmenija. Veislė sukurta Švedijoje, tai Clematis Faurieri su Clematis Sibrica hibridas. Labai atspari ligoms ir šalčiams.

Liana užauga iki 400 cm, atspari ir įspūdinga terasos ar sodo puošmena. Prie atramų tvirtinasi ilgais lapkočiais. Kaip atrama raganei gali pasitarnauti seni dideli medžiai, krūmai, tvora ar grotelės, pergolės.

Žydi pavasarį – vasaros pradžioje, V-VI mėnesiais, kerinčiais baltais švelniais žiedais.

Gausiai žydi – ištisa žiedelių banga, kuri metams bėgant tik gražėja … Labai dekoratyvūs pūkuoti vaisiai-blizgančios plaukuotos galvutės.

Šis vijoklis žydi ant antramečių stiebų. Nereikia genėti, seni „sausi“ stiebai anksti pavasarį gausiai sužaliuoja ! Raganė atspari šalčiams ir ligoms. Gražiai auga ir daliniame pavėsyje. Patartina mulčiuoti , kaip ir visas raganes, kad per vasaros karščius neperkaistų šaknys.

Už gražiąsias sodo nuotraukas nuoširdžiai  dėkojame Loretai Androsovienei.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…