Sveiki atvykę, prašome Prisijungti arba susikurti Paskyrą

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Svogūninės gėlės vazonuose ir namuose

Nuostabus sprendimas – sodinti svogūnėlius dideliuose vazonuose arba pražydinti namuose.
Skaityti daugiau

Spalvingi citrusai – tai vasara namuose

Citrusiniai augalai – nuostabiausi karštų vasaros dienų palydovai.

Skaityti daugiau

Svogūniniai augalai – sodo „perliukai“

Svogūniniai augalai – patys paslaptingiausi augalai, ir patys laukiamiausi.

Skaityti daugiau

Pavasarį žydinčių svogūninių augalų sodinimas

Pavasarį žydinčių svogūninių augalų sodinimas. Ką svarbu žinoti.

Skaityti daugiau

Sodo rožių sodinimas ir priežiūra

Gausų rožių žydėjimą ir gražų augimą lemia teisingas pasodinimas ir tinkama vieta.

Skaityti daugiau

Terasa – jūsų antri namai

Įvairios terasos, pavėsinės, pergolės  – neatsiejama sodo dalis. Jos atlieka daugybę praktinių funkcijų

Skaityti daugiau

Nedidelis miesto sodas

Sutiksite, kad sode svarbiausia – augalai. Paradoksalu, bet dabar jie dažnai nutolsta į antrą planą.

Skaityti daugiau

Gyvatvorė irgi gali būti įdomi

Kaskart bendraujant  su mūsų klientais, supranti, koks svarbus yra atsiribojimo, privatumo klausimas.

Skaityti daugiau

Žydinčios Vilniaus pievos prie Neries (Green Hall)

Jūsų malonus ir begalinis susidomėjimas mūsų darbu prie upės, Green Hall verslo slėnyje, paskatino mus apie tai parašyti.

Skaityti daugiau

Kaip renkate dovaną?

Prisiminkite, kiek kartų gauta dovana suvirpino jums širdį. Nedaug suskaičiuosit…

Skaityti daugiau

Autoriniai darbai

Tai tiesa – kuo daugiau nori pasakyti, tuo sunkiau surasti žodžių…. O jeigu tavo širdis perpildyta jausmais, meile ?

Skaityti daugiau

Gėlės ir puokštės

skirtingos gėlės, skirtingos spalvos, gražus derinys… Kaip nuostabu! Kiekvieną kartą atrandi kažką naujo, įdomaus, savito… Gėlės… Kasdienės mūsų palydovės – ir džiaugsme, ir liūdesy.  Kiek jausmų išsakoma jomis.  Kartais nublanksta  net žodžiai, būna beverčiai, banalūs. Prisipažinti „myliu“, pradžiuginti draugą, padėkoti mamai, išreikšti ilgesį, užjausti, suteikti gyvybės namams… Jos – visagalės, tik suteikit progą !

Romantiškas, švelnus, elegantiškas  stilius… Naudojame daug augalų, sodo gėlių, parko rožių, įdomios žalumos iš pievų, iš miškų – mums labai artimas natūralistinis, botaninis stilius… Mėgstame gausias, vešlias, natūraliai svyrančias puokštes, stalo kompozicijas. Mūsų puokštėse „karaliauja“ gėlės, ne dirbtiniai karkasai, vielos ir kt. nenatūralūs dalykai…

                              

 

Apie mus

 Kiekvienas iš mūsų čia atėjome savu keliu, su savitom mintim ir svajonėm… Mes visi skirtingi, gabūs kiekvienas savaip…Tuo ir bandom būti įdomūs Jums. Viskas gimė gal ir netikėtai mums patiems. Mokėmės, dirbome Vilniaus universitete Gamtos Mokslų Fakultete, Botanikos sode… Aišku, tai nuo pat pradžių buvo aistra… Nuo galimybių sukosi galva: ant mūsų darbo stalo visada gulėdavo didžiausia krūva sėklų katalogų iš viso pasaulio Botanikos sodų kolekcijų…!!! Svajok, užsisakinėk ką nori, augink rečiausius augalus… Afrika, Naujoji Zelandija, Japonija, Amerika, Australija – viskas taip arti ir jau čia, pas mus, mažo vokelio (su brangiausiomis sėklomis) pavidalu. Apie savo augintinius žinodavome viską, vietoj romanų „rydavome“ storiausias botanines knygas, o ko nerasdavome, išsiaiškindavome patys, eksperimentuodavome. Tas nuostabus laikas niekur nedingo, mūsų žinios ir gražios svajonės visada su mumis. Kaip ir tas nepaaiškinamas noras mūsų parduotuvėlėse matyti tik retesnius, įdomius augalus, savitas dovanas, kaip laiškus iš tų tolimų ir artimų pasaulių…
Kai 1999 metais įkūrėme įmonę ir pradėjome teikti želdinimo paslaugas, o 2000-aisiais atidarėme pirmąją gėlių parduotuvėlę, per drąsu buvo tikėtis to, ką turime dabar. Nuostabios gėlių ir dovanų parduotuvėlės su nuo gėlių ir prekių gausos „lūžtančiom“ lentynom ??? Skamba, kaip gražiausias sapnas ! Ir tai – tiesa, kaip ir tos 20 porų rankų, kurios paslaugiai, su meile parinks gėles ir suriš jums pačią gražiausią puokštę.

Visada norėjome, kad mūsų parduotuvės būtų ne vien tik paprastos gėlių parduotuvėlės, o gražūs, mieli kampeliai, kur klientas galėtų nusipirkti viską – gėlių, mielą dovaną, atviruką  – ir visa tai gražiai supakuoti.

Pas mus klientai ieško ir randa retų augalų, originalių dovanų, netradicinį dovanų įpakavimą, rankų darbo atvirukų, autorinių darbų….

Kasmet patirties ir įdėjų semiamės floristinėse bei interjero dizaino parodose, darbuotojai lanko tobulinimosi kursus, reguliariai  prenumeruojame leidinius profesionalams.

Bet, aišku, labiausiai įgūdžiai lavėja vykdant įvairiausius įdomius klientų užsakymus, nes kaskart interjero ar vitrinų dekoravimui turime pasiūlyti kažką nauja ir netikėta….

Klientui labai svarbu ir tai, kad mes patys sau keliam aukštus reikalavimus gėlių kokybei, šviežumui ir asortimentui. Kasdien vežame šviežias skintas ir vazonines gėles. Orientuojamės į išrankesnio skonio pirkėją, kuris vertina retesnes, įdomesnes gėles, kuriam nepriimtinas dabar daug kur paplitęs atsainus požiūris į kokybę ir originalumą.

 „Misija“

Mūsų vizija paprasta ir žmogiška – siekiame suprantamų dalykų – visada būti bent mažu žingsneliu priekyje ir viską daryti kuo geriau, kad nenuviltume klientų ir jaustume džiaugsmą po nuoširdžiai atlikto darbo… Tobulėjame kartu – tikime, kad nesame Europos provincija ar užkampis. Privalome turėti visa, kas yra gražiausia ir geriausia. Nelaukiame, kad kiti tai padarys už mus.

Tradicijos – puikus ir gerbtinas dalykas, tačiau nereikia užsidaryti… Pasaulis didelis ir nuostabus, atverkime akis ir širdis, paimkime tai, apie ką anksčiau tik svajoti galėjome ! Kartais jaučiamės, lyg daužytume galvą į sieną, bet vis tiek tikime savo darbu ir pašaukimu. Norime, kad jus pasiektų pačios gražiausios gėlės ir įdomiausi augalai. O jaukiausios interjero detalės papuoštų namus.

Prisiminkite, kiek kartų gauta dovana suvirpino jums širdį. Nedaug suskaičiuosit…Keista, bet kartais šventės metu pasijunti nereikalingas. Draugai, nesistengdami nustebinti, tiesiai pasiklausia, kokios dovanos norėtum arba ( dėmesingumo viršūnė!) įteikia tau vokelį su pinigais.
Paprastas niekutis, linksmai ir išradingai supakuotas, gali pradžiuginti labiau, nei brangi dovana. Juk svarbu ne išleisti pinigai, o laikas, praleistas bandant atspėti, kas gi iš tikrųjų suteiks džiaugsmo.
Nustebinti draugą, atrasti jo vertą dovaną – tikrai ne niekų darbas. Tuo išreiški, atskleidi save. Ieškodamas dovanos, supranti, ką jauti žmogui, ką jis tau reiškia…
Gerą dovaną surasi tada, kai aplankys ypatinga dvasinė nuotaika, kai gims noras dovana išreikšti savo jausmus. Kai turėsi, ką pasakyti…Tada atrasi ir būdų, ir laiko…

Mūsų namai – sielos atspindys

Namai prasideda…nuo svajonės, nuo to, kokius juos matote, įsivaizduojate, jaučiate…

Skaityti daugiau

Dekoratyvinės lysvės

Vietoj tradicinių varginančių daržo lysvių siūlome estetišką, žaismingą pakaitalą. Įrėmintos, tvarkingos

Skaityti daugiau

Vėlių diena Vėlinės

Vėlines lietuviai šventė nuo žilos senovės. Tai pagoniška šventė. Lietuvių liaudies dainose apdainuojama, kaip žmonės tarsi išeiną pro „vėlių vartelius“.

Skaityti daugiau

Recenzija. Robertas Strazdas

Ir ką daryti su ta kūryba? Manau, kad geriausia, – vartoti. Kaip maistą. Ir niekad Vilniuj nebus per daug parodų.

Skaityti daugiau
0.000 prekių