Sveiki atvykę, prašome Prisijungti arba susikurti Paskyrą

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Apie mus

 Kiekvienas iš mūsų čia atėjome savu keliu, su savitom mintim ir svajonėm… Mes visi skirtingi, gabūs kiekvienas savaip…Tuo ir bandom būti įdomūs Jums. Viskas gimė gal ir netikėtai mums patiems. Mokėmės , dirbome Vilniaus universitete Gamtos Mokslų Fakultete, Botanikos sode… Aišku, tai nuo pat pradžių buvo aistra… Nuo galimybių sukosi galva: ant mūsų darbo stalo visada gulėdavo didžiausia krūva sėklų katalogų iš viso pasaulio Botanikos sodų kolekcijų…!!! Svajok, užsisakinėk ką nori, augink rečiausius augalus… Afrika, Naujoji Zelandija, Japonija, Amerika – viskas taip arti ir jau čia, pas mus, mažo vokelio (su brangiausiomis sėklomis) pavidalu. Apie savo augintinius žinodavome viską, vietoj romanų „rydavome“ storiausias botanines knygas, o ko nerasdavome, išsiaiškindavome patys, eksperimentuodavome. Tas nuostabus laikas niekur nedingo, mūsų žinios ir gražios svajonės visada su mumis. Kaip ir tas nepaaiškinamas noras mūsų parduotuvėlėse matyti tik retesnius, įdomius augalus, savitas dovanas, kaip laiškus iš tų tolimų ir artimų pasaulių…
Kai 1999 metais įkūrėme įmonę ir pradėjome teikti želdinimo paslaugas, o 2000-aisiais atidarėme pirmąją gėlių parduotuvėlę, per drąsu buvo tikėtis to, ką turime dabar. 7 nuostabios gėlių ir dovanų parduotuvėlės su nuo gėlių ir prekių gausos „lūžtančiom“ lentynom ??? Skamba, kaip gražiausias sapnas ! Ir tai – tiesa, kaip ir tos 30 porų rankų, kurios paslaugiai , su meile parinks gėles ir suriš jums pačią gražiausią puokštę.

„Misija“

Mūsų vizija paprasta ir žmogiška – siekiame suprantamų dalykų – visada būti bent mažu žingsneliu priekyje ir viską daryti kuo geriau , kad nenuviltume klientų ir jaustume džiaugsmą po nuoširdžiai atlikto darbo… Tobulėjame kartu – tikime, kad nesame Europos provincija ar užkampis. Privalome turėti visa, kas gražiausia ir geriausia. Nelaukiame, kad kiti tai padarys už mus.

Tradicijos – puikus ir gerbtinas dalykas, tačiau nereikia užsidaryti… Pasaulis didelis ir nuostabus, atverkime akis ir širdis, paimkime tai, apie ką anksčiau tik svajoti galėjome ! Kartais jaučiamės, lyg daužytume galvą į sieną , bet vis tiek tikime savo darbu ir pašaukimu. Norime, kad jus pasiektų pačios gražiausios gėlės ir įdomiausi augalai. O jaukiausios interjero detalės papuoštų namus.
Prisiminkite, kiek kartų gauta dovana suvirpino jums širdį. Nedaug suskaičiuosit…Keista, bet kartais šventės metu pasijunti nereikalingas. Draugai, nesistengdami nustebinti, tiesiai pasiklausia, kokios dovanos norėtum arba ( dėmesingumo viršūnė!) įteikia tau vokelį su pinigais.
Paprastas niekutis, linksmai ir išradingai supakuotas, gali pradžiuginti labiau, nei brangi dovana. Juk svarbu ne išleisti pinigai, o laikas, praleistas bandant atspėti, kas gi iš tikrųjų suteiks džiaugsmo.
Nustebinti draugą, atrasti jo vertą dovaną – tikrai ne niekų darbas. Tuo išreiški, atskleidi save. Ieškodamas dovanos, supranti, ką jauti žmogui, ką jis tau reiškia…
Gerą dovaną surasi tada, kai aplankys ypatinga dvasinė nuotaika, kai gims noras dovana išreikšti savo jausmus. Kai turėsi, ką pasakyti…Tada atrasi ir būdų, ir laiko…

Komentarai

 1. Sveiki,
  Jeigu pasirenku pateikto užsakymo prekes (už 157 eur) pasiimti Jūsų parduotuvėje ir mokėti kortele, kodėl vis tiek privalau pildyti visus tuos anketos laukelius su asmens duomenimis?
  Ar neužtenka vardo?
  Ačiū

  1. Laba diena, Vilija,
   matyt tokios taisyklės ir taip užprogramuotas WooCommerce modulis. Toks susitarimas. Mes deja nieko pakeisti negalime.

 2. Marytė Stacevičiūtė

  Laba diena, negaliu prisijungti, noriu įsigyti rožę „Pomponella“

 3. Arūnas

  1. Siūlomi stikliniai siltnamėliai dviejų dydžių, ar abiejų kaina vienoda ?
  2. Ar siunčiate?
  3. Turiu 50€ vertės dovanų kuponą , ar galiu už jį pirkti ne vieną prekę, o jei bendra suma viršys 50€, primokėti?
  4. Kaip galima panaudoti dovanų kuponą neatvykstant į Jūsų parduotuvę?

  Ačiū!
  Pagarbiai,
  Arūnas

  1. 1. Siltnameliai 2 dydziu, kaina skirtinga.
   2.Siunciame .
   3. taip, galite savo nuoziura is naudoti dovanu kupona, kaip pageidaujate 🙂
   4. galite internetu pasirinkti prekes, deti i krepseli. ir rinkites bankini pavedima atsiskaitymo metu. Pastabose irasykite ‘dovanu korteles verte, numeri ir cekio numeri. Aciu 🙂 Jeigu reikes primoketi, pavedimu sumokekite tik skirtuma .

  2. 1. Siltnameliai 2 dydziu, kaina skirtinga.
   2. Siunciame .
   3. taip, galite savo nuoziura is naudoti dovanu kupona, kaip pageidaujate 🙂
   4. galite internetu pasirinkti prekes, deti i krepseli. ir rinkites bankini pavedima atsiskaitymo metu. Pastabose irasykite ‘dovanu korteles verte, numeri ir cekio numeri. Aciu 🙂 Jeigu reikes primoketi, pavedimu sumokekite tik skirtuma .

 4. Sveiki.Užsakiau prekes Big parduotuvėje.Ar galėčiau pakeisti atsiimamų prekių parduotuvę?Norėčiau centre.
  Pagarbiai

Parašykite komentarą

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

0.000 prekių