Sveiki atvykę, prašome Prisijungti arba susikurti Paskyrą

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Apie mus

 Kiekvienas iš mūsų čia atėjome savu keliu, su savitom mintim ir svajonėm… Mes visi skirtingi, gabūs kiekvienas savaip…Tuo ir bandom būti įdomūs Jums. Viskas gimė gal ir netikėtai mums patiems. Mokėmės, dirbome Vilniaus universitete Gamtos Mokslų Fakultete, Botanikos sode… Aišku, tai nuo pat pradžių buvo aistra… Nuo galimybių sukosi galva: ant mūsų darbo stalo visada gulėdavo didžiausia krūva sėklų katalogų iš viso pasaulio Botanikos sodų kolekcijų…!!! Svajok, užsisakinėk ką nori, augink rečiausius augalus… Afrika, Naujoji Zelandija, Japonija, Amerika, Australija – viskas taip arti ir jau čia, pas mus, mažo vokelio (su brangiausiomis sėklomis) pavidalu. Apie savo augintinius žinodavome viską, vietoj romanų „rydavome“ storiausias botanines knygas, o ko nerasdavome, išsiaiškindavome patys, eksperimentuodavome. Tas nuostabus laikas niekur nedingo, mūsų žinios ir gražios svajonės visada su mumis. Kaip ir tas nepaaiškinamas noras mūsų parduotuvėlėse matyti tik retesnius, įdomius augalus, savitas dovanas, kaip laiškus iš tų tolimų ir artimų pasaulių…
Kai 1999 metais įkūrėme įmonę ir pradėjome teikti želdinimo paslaugas, o 2000-aisiais atidarėme pirmąją gėlių parduotuvėlę, per drąsu buvo tikėtis to, ką turime dabar. Nuostabios gėlių ir dovanų parduotuvėlės su nuo gėlių ir prekių gausos „lūžtančiom“ lentynom ??? Skamba, kaip gražiausias sapnas ! Ir tai – tiesa, kaip ir tos 20 porų rankų, kurios paslaugiai, su meile parinks gėles ir suriš jums pačią gražiausią puokštę.

Visada norėjome, kad mūsų parduotuvės būtų ne vien tik paprastos gėlių parduotuvėlės, o gražūs, mieli kampeliai, kur klientas galėtų nusipirkti viską – gėlių, mielą dovaną, atviruką  – ir visa tai gražiai supakuoti.

Pas mus klientai ieško ir randa retų augalų, originalių dovanų, netradicinį dovanų įpakavimą, rankų darbo atvirukų, autorinių darbų….

Kasmet patirties ir įdėjų semiamės floristinėse bei interjero dizaino parodose, darbuotojai lanko tobulinimosi kursus, reguliariai  prenumeruojame leidinius profesionalams.

Bet, aišku, labiausiai įgūdžiai lavėja vykdant įvairiausius įdomius klientų užsakymus, nes kaskart interjero ar vitrinų dekoravimui turime pasiūlyti kažką nauja ir netikėta….

Klientui labai svarbu ir tai, kad mes patys sau keliam aukštus reikalavimus gėlių kokybei, šviežumui ir asortimentui. Kasdien vežame šviežias skintas ir vazonines gėles. Orientuojamės į išrankesnio skonio pirkėją, kuris vertina retesnes, įdomesnes gėles, kuriam nepriimtinas dabar daug kur paplitęs atsainus požiūris į kokybę ir originalumą.

 „Misija“

Mūsų vizija paprasta ir žmogiška – siekiame suprantamų dalykų – visada būti bent mažu žingsneliu priekyje ir viską daryti kuo geriau, kad nenuviltume klientų ir jaustume džiaugsmą po nuoširdžiai atlikto darbo… Tobulėjame kartu – tikime, kad nesame Europos provincija ar užkampis. Privalome turėti visa, kas yra gražiausia ir geriausia. Nelaukiame, kad kiti tai padarys už mus.

Tradicijos – puikus ir gerbtinas dalykas, tačiau nereikia užsidaryti… Pasaulis didelis ir nuostabus, atverkime akis ir širdis, paimkime tai, apie ką anksčiau tik svajoti galėjome ! Kartais jaučiamės, lyg daužytume galvą į sieną, bet vis tiek tikime savo darbu ir pašaukimu. Norime, kad jus pasiektų pačios gražiausios gėlės ir įdomiausi augalai. O jaukiausios interjero detalės papuoštų namus.

Prisiminkite, kiek kartų gauta dovana suvirpino jums širdį. Nedaug suskaičiuosit…Keista, bet kartais šventės metu pasijunti nereikalingas. Draugai, nesistengdami nustebinti, tiesiai pasiklausia, kokios dovanos norėtum arba ( dėmesingumo viršūnė!) įteikia tau vokelį su pinigais.
Paprastas niekutis, linksmai ir išradingai supakuotas, gali pradžiuginti labiau, nei brangi dovana. Juk svarbu ne išleisti pinigai, o laikas, praleistas bandant atspėti, kas gi iš tikrųjų suteiks džiaugsmo.
Nustebinti draugą, atrasti jo vertą dovaną – tikrai ne niekų darbas. Tuo išreiški, atskleidi save. Ieškodamas dovanos, supranti, ką jauti žmogui, ką jis tau reiškia…
Gerą dovaną surasi tada, kai aplankys ypatinga dvasinė nuotaika, kai gims noras dovana išreikšti savo jausmus. Kai turėsi, ką pasakyti…Tada atrasi ir būdų, ir laiko…

Komentarai

 1. Sveiki,
  Jeigu pasirenku pateikto užsakymo prekes (už 157 eur) pasiimti Jūsų parduotuvėje ir mokėti kortele, kodėl vis tiek privalau pildyti visus tuos anketos laukelius su asmens duomenimis?
  Ar neužtenka vardo?
  Ačiū

  1. Laba diena, Vilija,
   matyt tokios taisyklės ir taip užprogramuotas WooCommerce modulis. Toks susitarimas. Mes deja nieko pakeisti negalime.

 2. Marytė Stacevičiūtė

  Laba diena, negaliu prisijungti, noriu įsigyti rožę „Pomponella“

 3. Arūnas

  1. Siūlomi stikliniai siltnamėliai dviejų dydžių, ar abiejų kaina vienoda ?
  2. Ar siunčiate?
  3. Turiu 50€ vertės dovanų kuponą , ar galiu už jį pirkti ne vieną prekę, o jei bendra suma viršys 50€, primokėti?
  4. Kaip galima panaudoti dovanų kuponą neatvykstant į Jūsų parduotuvę?

  Ačiū!
  Pagarbiai,
  Arūnas

  1. 1. Siltnameliai 2 dydziu, kaina skirtinga.
   2.Siunciame .
   3. taip, galite savo nuoziura is naudoti dovanu kupona, kaip pageidaujate 🙂
   4. galite internetu pasirinkti prekes, deti i krepseli. ir rinkites bankini pavedima atsiskaitymo metu. Pastabose irasykite ‘dovanu korteles verte, numeri ir cekio numeri. Aciu 🙂 Jeigu reikes primoketi, pavedimu sumokekite tik skirtuma .

  2. 1. Siltnameliai 2 dydziu, kaina skirtinga.
   2. Siunciame .
   3. taip, galite savo nuoziura is naudoti dovanu kupona, kaip pageidaujate 🙂
   4. galite internetu pasirinkti prekes, deti i krepseli. ir rinkites bankini pavedima atsiskaitymo metu. Pastabose irasykite ‘dovanu korteles verte, numeri ir cekio numeri. Aciu 🙂 Jeigu reikes primoketi, pavedimu sumokekite tik skirtuma .

 4. Sveiki.Užsakiau prekes Big parduotuvėje.Ar galėčiau pakeisti atsiimamų prekių parduotuvę?Norėčiau centre.
  Pagarbiai

 5. Aloyzas

  Laba diena,

  pirkau pas Jus apelsinmedį. Aprašyme rašote, kad reikia naudoti specialias trąšas. Gal galite konkrečiai nurodyti kokias (pavardinti kelis pavadinimus trąšų). Ačiū.

  Pagarbiai Aloyzas

  1. Laba diena, Aloyzai,
   gamintojas nėra svarbu, svarbiausia, kad trąšos būtų skirtos citrusams, citrinmedžiams. Jeigu tokių nerasite, pirkite sodo trąšas uogakrūmiams ar vaismedžiams.

 6. Sveiki,
  suformavau krepšelį, užpildžiau viską ko reikia apmokėjimui,
  tačiau….niekaip neįveikiu nei prisiregistruoti,
  nei be registracijos, nei naujo slaptažodžio nesulaukiu.
  Žlunga visi mano lūkesčiai

  1. Laba diena, miela Nijole,
   Dėkoju, kad parašėte,
   Parašykite savo tel. numerį, kad galėčiau jums paskambinti.
   Ir patikrinkite savo įrašytą e-mail adresą paskyroje.
   Nes grįžta mūsų laiškai, jūs negaunat, o serveris rašo, kas jūsų email neteisingai parašytas.
   Ar teisingas? nijole@til.lt

   Nuoširdžiai,
   Alina Lazickienė

   Direktorė
   “Gėlės ir manufaktūra”
   http://www.gelesmanufaktura.lt
   info@sododizainas.lt
   UAB “Sodo dizainas”
   Rūdninkų g.11/Ligoninės g.11, LT-01135 Vilnius
   Tel. +370 614 99719

Parašykite komentarą

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

0.000 prekių