Sveiki atvykę, prašome Prisijungti arba susikurti Paskyrą

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Miesto sodas

Sutiksite, kad sode svarbiausia – augalai. Paradoksalu, bet dabar jie dažnai nutolsta į antrą planą. Vis stengiamės, kad mūsų neapsunkintų priežiūros darbai.

Bet atsisakydami gėlynų, prarandame malonumą stebėtis, grožėtis nepakartojamu gamtos ritmu, nepaliaujama kaita ir magija…!

Dabar vėl madinga ir šaunu turėti vešlų sodą, kuris stebintų savo įvairove ir dekoratyvumu! Sodas bus negyvas, jei jame turėsime tik vejos kilimą ir takelius.

Deja, gyvenantiems mieste kartais dėl žemės stokos neįmanoma auginti didesnį kiekį augalų, tačiau pasinaudokime galimybe auginti gėles moliniuose induose, loveliuose. Terasos, aikštelės, laipteliai –  tam puiki vieta. Parinkime ypač kokybiškus, dekoratyvinius indus. Auginkime juose rožes, alyvmedį, citrinmedį, oleandrą, laurą ar kvapnias vienmetes gėles… Visada būsite nuostabių kvapų apsuptyje !

Įdomybių besivaikantiems siūlome akmenų, skaldos, smėlio sodus – jie gali būti visai nedidučiai. Mėgstantiems minimalizmą – samanų, kerpių, šliaužiančių augalų kilimus tarp akmens luitų.
Sukulentų, sausrai atsparių augalų kompozicijos leidžia sukurti dykumų ar stepių mini landšaftą – vos ne balkone ar mažame kiemelyje.
Šiuolaikinėje urbanistinėje aplinkoje labai svarbus taip vadinamas vertikalusis apželdinimas. “Kabantys sodai”, žydinčios terasos,  svyrantys gėlynai – ir kas dar žmogui belieka, kai neturi nė lopinėlio žemės ir prieš akis tik betoninės sienos ar kaimynų langai? Įkvėpimo ir sėkmės!

0.000 prekių