Pridėti į norų sąrašą

Geltonų kreminių atspalvių nuotakos puokštė iš eustomų, bijūnų, frezijų ir bijūninių rožių

85.00

Puokštė – sezoninė, teiraukitės apie galimybę ją surišti. 
Produkto kodas: PUONuo1160 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Geltonų kreminių atspalvių nuotakos puokštė iš švelniųjų gelsvų eustomų (Lisianthus), bijūnų (Paeonia) ir bijūninių rožių (Rosa).  Šioje nuotaikingoje šviesioje ir jaunatviškoje puokštėje surasite miniatiūrinių kardelių (Gladiolus), kvapniųjų pilnavidurių frezijų (Freesia).

Pagrindinis puokštės akcentas – įvairių atspalvių baltos, geltonos bijūninės ir paprastos rožės, daugiažiedės rožytės.

Tokia kvapni ir žaisminga nuotakos puokštė padės jums išsiskirti ir suteiks spalvų vestuvių šventei. Geltona spalva – tai saulė ir šviesa.

Puokštė gana tvarkinga, apvali, nedidelė. Jos dydis apie 22 -25 cm.

Paruošime prie puokštės tinkančią butonjerę jaunajam, pagal pageidavimą.

Galime sukurti panašias mažesnes puokšteles pamergėms ir liudininkei. Panašaus stiliaus puokštės gali gražiai papuošti vestuvių stalą.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…