Pridėti į norų sąrašą

Nuotakos puokštė, surišta iš mėlynų ir violetinių gėlių, apvali, vestuvinė

Nuo: 8.00

Būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 dienų.
Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo06060 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Melsvų ir violetinių atspalvių nuotakos puokštė iš įvairių sezoninių sodo gėlių: mėlynų plukių (Anemone), baltos ir mėlynos juodgrūdėlės (Nigella), baltų vėdrynų (Ranunculus), baltų ir violetinių jurginų (Dahlia), mėlynos bei baltos veronikos (Veronica), baltos ir levandinės eustomos (Lysianthus) ir kitų.

Puokštės forma apvali, be žalumos. Gaivi, jaunatviška ir nuostabi.

Puokštės sudėtis kinta, priklausomai nuo esamų sezoninių gėlių. Galima įvairuoti puokštės sudėtį, jeigu pageidausite. Galime panaudoti žalumą ir kitokias sezonines gėles. Neturimas sezonines gėles galime pakeisti kitomis panašiomis tuo metu žydinčiomis gėlėmis. Taip pat sukursime tinkančią butonjerę jaunajam ar pabroliams. Pageidaujant įmanoma surišti įvairaus dydžio puokšteles, skirtas pamergėms, liudininkei ir nuotakai. Panašias kompozicijas gražu būtų paruošti ir stalų bei salės dekoravimui.

Nuotraukoje matote vidutinio dydžio puokštę.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…