Pridėti į norų sąrašą

Puokštė iš mėlynų pavasarinių gėlių – su jacintais (Hyacinthus) ir plukėmis (Anemone)

Nuo: 39.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: PuoMėl0139 Kategorijos: , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Puokštė iš mėlynų pavasarinių gėlių – su jacintais (Hyacinthus) ir mėlynomis plukėmis (Anemone).

Smaragdinio žalumo augalų šakelės puokštei suteikia lengvumo, plastikos ir gaivumo. Apjungia visas gėles į bendra harmoningą visumą.

Skaisčiai žali salotiniai putino žiedai (Viburnum), Vaškagėlė (Chamelaucium), žydros spalvos tvidija (Oxypetalum), mėlyna veronika (Veronica), balti vėdrynai (Ranunculus), mėlyni raganės varpeliai (Clematis),  žalias heleboras (Helleborus, Čėras)  – gaivus ir nuotaikingas derinys.

Puokštė sezoninė, surišta iš tuo metu žydinčių gėlių. Sudėtis labai priklauso nuo sezono, todėl gėlės gali skirtis. Tačiau spalvos, forma ir stilius išlieka tokie patys, nepriklausomai nuo metų laiko.

Galime puokštę surišti kelių dydžių. Taip pat puikiai galime pritaikyti nuotakoms, vestuvių puošimui ir stalo dekoravimui.

Pasirinkite, kokio dydžio puokštės norėtumėte. Galime nuvežti jūsų užsakytą puokštę ir įteikti nurodytam adresatui, užrašyti palinkėjimų atviruką, parinkti minkštą žaisliuką ar ypatingą gurmanišką šokoladą. Viskas gali būti gerokai gražiau ir nekasdieniška – bereikia truputėlio pastangų….

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…