Pridėti į norų sąrašą

Mėlynai geltona nuotakos puokštė iš rožių, geltonų frezijų, kraspedijos ir zundos (Eryngium)

85.00

Puokštė – sezoninė, teiraukitės apie galimybę ją surišti.
Produkto kodas: PUONuo1160-1 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Mėlynai geltona nuotakos puokštė iš rožių, geltonų frezijų, kraspedijos (Craspedia) ir mėlynos zundos (Eryngium).

Šioje nuotaikingoje šviesioje ir jaunatviškoje puokštėje surasite geltonų tulpių (Tulipa), kvapniųjų leukonijų (Matthiola), rožių (Rosa), pilnavidurių geltonų frezijų (Freesia). Taip pat puokštės papuošimui įdėjome vilnotosios notros šakelių, eukalipto.

Pagrindinis puokštės akcentas – įvairių atspalvių geltonos ir mėlynos gėlės.

Tokia kvapni ir žaisminga nuotakos puokštė padės jums išsiskirti ir suteiks spalvų vestuvių šventei. Geltona spalva – tai saulė ir šviesa.

Puokštė gana tvarkinga, apvali, nedidelė. Jos dydis apie 22 -25 cm.

Pageidaujant paruošime prie puokštės tinkančią butonjerę jaunajam (mini puokštelę įsegamą į atlapą).

Galime sukurti panašias mažesnes puokšteles pamergėms ir liudininkei. Panašaus stiliaus puokštės gali gražiai papuošti vestuvių stalą.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…