Pridėti į norų sąrašą

Nuotakos puokštė iš ryškių įvairiaspalvių gelsvų ir oranžinių vėdrynų (Ranunculus) – apvali ir tvarkinga, be žalumos

Nuo: 8.00

Nuotraukose matote vidutinio dydžio puokštę. Puokštė sezoninė. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 dienų.
Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo02066 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Nuotakos puokštė iš ryškių įvairiaspalvių gelsvų ir oranžinių vėdrynų (Ranunculus). Puokštelės forma apvali ir tvarkinga, be žalumos. Vyrauja įvairūs gelsvi, raudoni ir oranžiniai žiedai.

Gaivi, jaunatviška ir nuostabi.

Galima įvairuoti puokštelės sudėtį, jeigu pageidausite. Galime panaudoti žalumą ir kitokias sezonines gėles. Savo pageidavimus floristui galite išsakyti pastabose.

Taip pat sukursime tinkančią butonjerę jaunajam ar pabroliams.

Pageidaujant įmanoma surišti įvairaus dydžio puokšteles, skirtas pamergėms, liudininkei ir nuotakai.

Panašias kompozicijas gražu būtų paruošti ir stalų bei salės dekoravimui.

Nuotraukose matote vidutinio dydžio puokštę.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…