Pridėti į norų sąrašą

Nuotakos puokštė su baltomis tulpėmis ir žaliais putino (Viburnum) žiedais, pavasarinė ir gaivumo kupina

69.00

Puokštė – sezoninė, todėl skirtingu metu, priklausomai nuo turimų gėlių, gali skirtis jos sudėtis. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 dienų.
Produkto kodas: PUONuo07060 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Nuotakos puokštė su baltomis tulpėmis ir žaliais putino (Viburnum) žiedais, pavasarinė ir gaivumo kupina.

Su baltomis kvepiančiomis frezijomis ir balta hortenzija.

Kvapni, subtili, pavasarinė puokštė.

Galime sukurti ir priderintą butonjerę (mini puokštelė, įsegama į švarko atlapą) jaunikiui. Esant poreikiui, sukursime ir liudininkės, pamergių puokštes. Taip pat dekoruosime šventinius stalus.

Puokštė – sezoninė, todėl skirtingu metu, priklausomai nuo turimų gėlių, gali skirtis jos sudėtis.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…