Pridėti į norų sąrašą

Spalvinga ryški nuotakos puokštė iš vasarinių gėlių su oranžine zinija, ragane ir geltonais Craspedia akcentais

Nuo: 8.00

Būtinas išankstinis užsakymas prieš 10 dienų. Puokštė sezoninė, teirautis apie galimybę ją sukurti.
Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo11091 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Spalvinga ryški nuotakos puokštė iš vasarinių gėlių su oranžine zinija, ragane irgeltonais Craspedia akcentais.

Tropikinių gėlių spalvų derinys. Graži ir stebinanti savo gėlių įvairove, žavingais ir neįprastais vasariniais priedais, gaiviu žalios, geltonos, violetinės ir koralo spalvų deriniu.

Akys džiaugiasi, matydamos nepakartojamas koralo, oranžines ir raudonas zinijas (Zinnia), bijūnines rožes (Rosa), raganės mėlynus varpelius (Clematis), efektingus žvaigždūnės (Scabiosa) žiedus, purias koralinių bijūnų galvas (Paeonia),  grakščias astilbių (Astilbe) plunksneles, geltonus žaismingus Craspedia burbuliukus, oranžines jonažolės (Hypericum) uogeles, morkos „nėrinius“ (Daucus),  avietines kraujažoles (Achillea), zundos žalius „ežiukus“ (Eryngium), žydrus tvidijos žiedelius (Oxypetalum )… visko ir neišvardinsi.

Raganės, gaivenio ir astilbės šakelės suteikia puokštei grakščią ir elegantišką formą.

Sukursime panašią, tik mažesnę, tinkančią puokštę ir liudininkei, pamergėms. O jaunajam – miniatiūrinę butonjerę – švarko atlapo mini puokštelę.

Tobulas vestuvinės dienos papuošalas – jūs neliksite nepastebėta !

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…