Pridėti į norų sąrašą

Akacija geltonoji, mimoza (Acacia dealbata, mimosa), skintos kvepiančios šakelės

17.00

Parduodama puokštelėmis, ryšulėliais po 150-200 g

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLAca01017 Kategorijos: , , , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Akacija geltonoji, mimoza (Acacia dealbata, mimosa), skintos šakelės, parduodama ryšulėliais apie 150-200 g. Nepaprastai maloniai, saldžiai kvepia.

Gležnais, plunksniškais arba lancetiniais lapais ir subtiliais, neįprastais žiedais džiuginantis Australijos ir Naujosios Zelandijos augalas. Bet, deja – akacijos sezonas trumpas ir ne visada galime mėgautis šiuo grožiu.

Mimozų yra virš 700 rūšių, dauguma kilusios iš Australijos, bet tapo tokios populiarios, jog dabar išplitusios visame pasaulyje, o ypač Viduržemio jūros regione. Tai žiemą žydintys medžiai, kurie apsipila tokiom gausiom geltonų kvapnių žiedų kaskadom, kad kartais net nesimato lapų.  Akacijos – labai atsparūs , nereiklūs augalai, auga net nederlinguose, nedrėkinamuose plotuose…. Deja, pas mus nežiemoja.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…