Pridėti į norų sąrašą

Akacija geltonoji, mimoza (Acacia dealbata, mimosa), skintos kvepiančios šakelės geltonais žiedais

17.00

Parduodama puokštelėmis, ryšulėliais po 150-200 g

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLAca01017 Kategorijos: , , , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

Akacija geltonoji, mimoza (Acacia dealbata, mimosa), skintos šakelės. Nepaprastai maloniai, saldžiai kvepia. Mimozos šakelės – tarsi saulės spinduliai žiemos viduryje. Jos suteiks jūsų namams saldaus medaus kvapo ir pagyvins savo nuostabia ryškiai geltona spalva. 

Gležnais, plunksniškais arba lancetiniais lapais ir subtiliais, neįprastais puriais kaip pūkeliai žiedais džiuginantis Australijos ir Naujosios Zelandijos augalas. Bet, deja – akacijos sezonas trumpas ir ne visada galime mėgautis šiuo grožiu.

Mimozų yra virš 700 rūšių, dauguma kilusios iš Australijos, bet tapo tokios populiarios, jog dabar išplitusios visame pasaulyje, o ypač Juodosios ir Viduržemio jūros regione, Kaukaze. Tai žiemą žydintys medžiai, krūmai, kurie apsipila tokiom gausiom geltonų kvapnių purių žiedų kaskadom, kad kartais net nesimato lapų.  Akacijos – labai atsparūs, nereiklūs augalai, auga net nederlinguose, nedrėkinamuose plotuose, jos pirmosios įsikuria gaisrų nualintuose plotuose…. Deja, pas mus nežiemoja, mimozos neatsparios minusinėms temperatūroms.

Gėlių kalboje gražūs geltoni mimozos žiedai turi daug simbolikos ir reikšmių. Mimoza nuo 1946 m. ​​yra moteriškumo ir laisvės simbolis, skirtas Moterų teisių dienai, dabar žinomai kaip Tarptautinei moters dienai, kuri minima kovo 8 d. Ši simbolinė tradicija kilusi iš Italijos, kur mimozos pradeda žydėti žiemos pabaigoje ir italės moterys tradiciškai puošia jomis namus. Švelnūs mimozos žiedai reiškia džiaugsmą, tačiau simbolika tuo nesibaigia. Būdama viena populiariausių geltonų gėlių, naudojamų simbolinėje poezijoje ir laiškuose, mimoza paprastai vaizduoja saulę. Kaip aukso ir saulės simbolis, mimoza reiškia visa apimančią gyvenimo pergalę.

Parduodama ryšulėliais apie 150-200 g, pagal svorį, šakelės įvairių ilgių ir skirtingo vešlumo.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…