Pridėti į norų sąrašą

Balta nuotakos puokštelė iš vėdrynų (Ranunculus) ir rožyčių – apvali ir tvarkinga, be žalumos

Nuo: 8.00

Puokštė sezoninė. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 dienų. Galime surišti pakeičiant sezonines gėles kitomis.
Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo02050 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Balta, nedidelė nuotakos puokštė iš vėdrynų (Ranunculus), smulkiažiedžių rožyčių (Rosa) ir eustomų (Lisianthus). Puokštelės forma apvali ir tvarkinga, be žalumos.

Gaivi, jaunatviška ir nuostabi.

Galima įvairuoti puokštelės sudėtį, jeigu pageidausite. Galime panaudoti žalumą ir kitokias sezonines gėles. Savo pageidavimus floristui galite išsakyti pastabose.

Neturimas sezonines gėles galime pakeisti kitomis panašiomis tuo metu žydinčiomis gėlėmis. Taip pat sukursime tinkančią butonjerę jaunajam ar pabroliams.

Pageidaujant įmanoma surišti įvairaus dydžio puokšteles, skirtas pamergėms, liudininkei ir nuotakai.

Panašias kompozicijas gražu būtų paruošti ir stalų bei salės dekoravimui.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…