Pridėti į norų sąrašą

Lengvutė, balta maža nuotakos puokštelė iš baltų vėdrynų (Ranunculus) ir papūginių tulpių

59.00

Puokštė – sezoninė, teiraukitės apie galimybę ją surišti. Ne sezono metu – būtinas išankstinis užsakymas prieš 10 dienų.
Produkto kodas: PUONuo10159 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Lengvutė, balta, maža nuotakos puokštelė iš baltų vėdrynų (Ranunculus), baltai žalių papūginių tulpių (Parrot tulips), žvirgždulio (Trachelium) ir gaivios žalumos.

Paruošime prie puokštės tinkančią butonjerę jaunajam, pagal pageidavimą. Jos kaina 8 eur.

Puokštelės dydis apie 17-18 cm.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…