Pridėti į norų sąrašą

Gaivi nuotakos puokštė iš vasarinių gėlių su mėlynais raganės ir žvaigždūnės akcentais

Nuo: 8.00

Būtinas išankstinis užsakymas prieš 10 dienų. Puokštė sezoninė, teirautis apie galimybę ją sukurti.
Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo11090 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Elegantiška, lengva nuotakos puokštė iš vasarinių gėlių, su mėlynais raganės (Clematis) ir žvaigždūnės (Scabiosa)  akcentais.

Graži ir stebinanti savo gėlių įvairove, žavingais ir neįprastais vasariniais priedais, gaiviu žalsvu jūros bangos, violetinės ir mėlynos spalvų deriniu.

Akys džiaugiasi, matydamos nepakartojamas kakavines, smėlio spalvos ir violetines kvepiančias rožes (Rosa), raganės mėlynus varpelius (Clematis), efektingus žvaigždūnės (Scabiosa) žiedus, purias bijūnų (Paeonia) „pagalvėles“ astrancijos grakščias žvaigždeles (Astrantia), amio „nėrinius“ (Ammi),  zundos žalius „ežiukus“ (Eryngium), mėlynuosius gencijonus (Gentiana), veroniką (Veronica), žydrus tvidijos žiedelius (Oxypetalum )… visko ir neišvardinsi.

Eukaliptas (Eucalyptus), alyvmedžio šakelės (Olea), perlamutrinės putino uogos (Viburnum) suteikia puokštei grakščią ir elegantišką formą.

Sukursime panašią, tik mažesnę, tinkančią puokštę ir liudininkei, pamergėms. O jaunajam – miniatiūrinę butonjerę – švarko atlapo mini puokštelę.

Tobulas vestuvinės dienos papuošalas – jūs neliksite nepastebėta !

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…