Pridėti į norų sąrašą

Švelni kakavinių ir pilkų atspalvių pastelinė nuotakos puokštė su kvepiančiais žirneliais ir bijūnais

Nuo: 8.00

Nuotraukose matote vidutinio dydžio puokštę. Būtinas išankstinis užsakymas.
Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo03070 Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

Švelni kakavinių ir pilkų atspalvių pastelinė nuotakos puokštė su kvepiančiais žirneliais (Lathyrus, Sweet peas) ir bijūnais (Paeonia).

Ši nuostabaus grožio nuotakos puokštė sukurta iš sezoninių pavasario ir  vasaros gėlių: su kvepiančiais žirneliais (Lathyrus), švelniai rožiniais bijūnais (Paeonia), su baltais vėdrynais (Ranunculus), balta zunda (Eryngium), vilnotąja notra (Stachys), žvaigždūne (Scabiosa stellata), eukaliptu (Eucalyptus), kakavinės spalvos rožėmis (Rosa ‘Menta’) ir reto atspalvio rudais gvazdikais (Dianthus)…  Ir dar daug kitų sezoninių gėlių… Dar vienas nuostabus mūsų floristų ir gamtos kūrinys.

Galime surišti skirtingų dydžių puokštę. Taip pat pagal poreikį sukursime nedideles puokšteles pamergėms, liudininkei ir mini puokšteles į atlapus (butonjeres) jaunajam bei pabroliams. Pasirinkite pagal poreikį.

Priklausomai nuo sezono kartais kai kurias gėles tenka pakeisti tomis, kurios tuo metų laiku žydi.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…