Pridėti į norų sąrašą

Nuotakos puokštė, pastelinė sezoninė, iš gražiausių gėlių, su plukėmis ir jurginais

65.00

Produkto kodas: PUONuo11159 Kategorija: Žymos: , ,

Aprašymas

Pastelinė sezoninė nuotakos puokštė iš gražiausių sezoninių gėlių.

Su plukėm (Anemone), jurginais (Dahlia), vienamečiais astrais, ratiliais (Callistephus), jonažole (Hypericum) veronika (Veronica) ir ypatingomis bijūninėmis sodo rožėmis (Rosa ‘Pashmina Summerhouse’, ‘Happy Piano’).

Puošni ir romantiška… Juostelė priderinta prie nuotakos batelių ir jaunojo kaklaraiščio. Galime paruošti tinkančią butonjerę jaunikiui.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…