Pridėti į norų sąrašą

Nuotakos puokštė iš ‘Westminster Abbey’ rožių – „sendintų“, vintage stiliaus rudai pilkų, matinės pelenų spalvos bijūninių

175.00

Išankstinis užsakymas

Produkto kodas: NUOWest0199 Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Nuotakos puokštė iš ypatingųjų ‘Westminster Abbey’ rožių – „sendintų“, vintage stiliaus rudai pilkų, matinės pelenų spalvos, bijūninių.

Šios rožės išskirtinės, su ypatingo grožio spiraliniu viduriuku. Žiedui vis labiau skleidžiantis, spalva nuo kakavinės keičiasi į pilką. Maloniai kvepia.

‘Westminster Abbey’ rožės – įspūdingos ir labai neįprastos – jeigu norite nustebinti… Tai išskirtiniausia mūsų laikų rožė.

Pavadinta Didžiosios Britanijos karūnavimo bažnyčios vardu, ‘Vestminsterio abatija’ turi tokią pačią spalvą kaip ir pastato išorinis fasadas. Ruda smėlio, balintos kavos spalva žiedui brestant ir skleidžiantis lėtai keičiasi į pilką.

‘Westminster Abbey’ – geidžiamiausia šių dienų rožė. Mėgstamiausia tarp nuotakų, nes jos puiki išskirtinė unikali spalva ir stiprus, malonus kvapas. Pilnai išsiskleidęs žiedas labai didelis, 10-12 cm skersmens.

 

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…