Pridėti į norų sąrašą

Elegantiška romantiško stiliaus nuotakos puokštė iš bijūninių rožių, eukalipto, jurginų ir kitų puošnių gėlių

98.00

Būtinas išankstinis užsakymas. Puokštė – sezoninė, todėl skirtingu metu, priklausomai nuo turimų gėlių, gali skirtis jos sudėtis.
Produkto kodas: PUONuo9991 Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Elegantiška romantiško  stiliaus nuotakos puokštė iš bijūninių rožių (Rosa), eukalipto (Eucalyptus), jurginų (Dahlia) ir kitų puošnių gėlių.

Puokštės forma natūralistinė ir lengva, nes įdėjome labai daug žalumos: įvairiausio eukalipto (Eucalyptus), alyvmedžio (Olea) šakelių.

Puokštėje vyrauja įvairios prigesintų žalsvų ir rožinių atspalvių  (dusty green, dusty pink) gėlės: rožės (Rosa), eustoma (Lysianthus), jurginai, astilbės (Astilbe) ir švelni žaluma. Puokštė gaiviai maloniai kvepia.

Taip pat subtiliam puokštės grožiui sukurti įdėjome šviesių baltų žvaigždūnės (Scabiosa), kvapniosios vaškagėlės (Chamelaucium, Waxflower), leukonijos (Matthiola) ir melsvų tvidijos (Oxypetalum) žiedų.

Puokštė tinka puošnaus elegantiško romantiško stiliaus nuotakai.

Galime sukurti ir priderintą butonjerę (mini puokštelė, įsegama į švarko atlapą) jaunikiui. Esant poreikiui, sukursime ir liudininkės, pamergių puokštes. Taip pat dekoruosime šventinius stalus.

Puokštė – sezoninė, todėl skirtingu metu, priklausomai nuo turimų gėlių, gali skirtis jos sudėtis.

Už nuotraukas dėkojame Jurgita Lukos Photography

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…