Pridėti į norų sąrašą

Žaliai balta, lengva ir vešli nuotakos puokštė iš ypatingų gėlių, su gausia žaluma

85.00

Produkto kodas: PUONuo77185 Kategorijos: , Žymos: , ,

Aprašymas

Žaliai balta, lengva ir vešli nuotakos puokštė iš ypatingų gėlių, su gausia žaluma. Dar vienas nuostabus mūsų floristų ir gamtos kūrinys.

Malonumas kurti, derinti spalvas ir faktūras.
Šįkart – žaliai balta, kreminė ir švelnių koralo atspalvių paletė. Lauko ir pievų gėlių „nėriniai“. Ir besiplaikstantis lengvas eukalipto, alyvmedžio lapelių apvadas.

Astilbės šluotelės (astilbe),  čiužutės žali nėriniai (Thlaspi), mėta (Mentha), zunda (Eryngium), balta tvidija (Oxypetalum), eukaliptas (Eucalyptus) , švelniai rožinės koralo spalvos bijūninės rožės (rosa), veronika (Veronica), balti flioksai (Phlox), astrancija (Astrantia), balta žvaigždūnė (Scabiosa), Orlaya grandiflora….

Taip viskas švelnu, kad net širdy gera ir jauku…

Ir kitų sezoninių gėlių, kurios gali keistis, priklausomai nuo metų laiko ir sezono…

Jūsų pageidavimu sukursime prie puokštės tinkančią butonjerę.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…