Pridėti į norų sąrašą

Apvali nuotakos puokštė iš baltų bijūnų (Paeonia) – subtili, švari, be žalumos

Nuo: 70.00

Bijūnai – sezoninė gėlėPuokštė sezoninė, būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 d. ir e-parduotuvės patvirtinimas apie tokią galimybę.
Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo2380 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Apvali nuotakos puokštė iš baltų kvepiančių bijūnų (Paeonia, Peonies) – subtili, švari, be žalumos, vien tik iš baltų bijūnų.

Minimalistinė, nepriekaištinga. Apvalios taisyklingos formos. Bijūnai gali būti įvairaus išsiskleidimo ir dydžio.

Bijūnai – sezoninė gėlėPuokštė sezoninė, būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 d. ir e-parduotuvės patvirtinimas apie tokią galimybę.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…