Pridėti į norų sąrašą

Puokštė iš purių pastelinių persikinių vėdrynų (Ranunculus) ir vaškagėlės bei Euphorbia šakelių

Nuo: 30.00

Nuotraukose matoma nuotakos puokštė

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: PUONuo65075 Kategorijos: , , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Niekada nežinai, koks gausis galutinis rezultatas, kiekviena gėlė savita, kiekviena šakelė savaip linksta į šviesą… Kiekvienąkart puokštę kuriančios rankos sudeda į puokštę dalelę savęs. Todėl nėra nei vienos vienodos, o to ir tikisi mūsų mylimos moterys, nuotakos… Juk kiekviena moteris – unikalus pasaulis.

Šį kartą puokštėje – švelnūs purūs pastelinės persiko spalvos vėdrynai (Ranunculus), išsiskleidę ir plastiški, dideliais žiedais. Puokštę praturtinome keliais juodų baklažano spalvos vėdrynų žiedais, trupučiu vaškagėlės (Chamelaucium), grakščiomis alyvmedžio (Olea) ir eukalipto (Eucalyptus) šakelėmis, ypač čia tiko karpažolės (Euphorbia spinosa) ir Pittosporum šakelės.

Puokštė sezoninė, surišta iš tuo metu žydinčių gėlių. Sudėtis labai priklauso nuo sezono, todėl gėlės gali skirtis. Tačiau spalvos, forma ir stilius išlieka tokie patys, nepriklausomai nuo metų laiko.

Galime puokštę surišti kelių dydžių. Taip pat puikiai galime pritaikyti nuotakoms, vestuvių puošimui ir stalo dekoravimui. Nuotraukose matoma nuotakos puokštė.

Pasirinkite, kokio dydžio puokštės norėtumėte. Galime nuvežti jūsų užsakytą puokštę ir įteikti nurodytam adresatui, užrašyti palinkėjimų atviruką, parinkti minkštą žaisliuką ar ypatingą gurmanišką šokoladą. Viskas gali būti gerokai gražiau ir nekasdieniška – bereikia truputėlio pastangų….

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…