Pridėti į norų sąrašą

Vestuvinė puokštė nuotakai iš baltų bijūnų ir frezijų, švelni ir kvepianti, baltų atspalvių apvali

Nuo: 8.00

Puokštė sezoninė – teiraukitės apie galimybę ją sukurti. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 10 dienų, Bijūnų turime ribotą laiką.
Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo14060 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Vestuvinė puokštė nuotakai iš baltų bijūnų ir frezijų, švelni ir kvepianti, baltų atspalvių,  apvali ir puri – tokia, apie kokią svajojate.

Romantiškas, gaivus stilius – malonus akiai… Su švelniomis  vasarinėmis gėlėmis.

Purūs balti bijūnai (Paeonia), baltos bijūninės rožės (Rosa),  kvapnios baltos frezijos (Freesia), balti kvapnūs gvazdikai (Dianthus), gaiviai kvepianti leukonija (Matthiola) ir švelniosios baltos eustomos (Lysianthus).

Apvalios formos. Be žalumos.

Galime surišti skirtingų dydžių puokštę. Taip pat jūsų pageidavimu sukursime nedideles puokšteles pamergėms, liudininkei ir mini puokšteles į atlapus (butonjeres) jaunajam bei pabroliams. Pasirinkite pagal poreikį. Tokios pat sudėties puokštėmis būtų labai gražu dekoruoti ir pobūvio stalus, salės interjerą.

Priklausomai nuo sezono kartais kurdamas puokštę kai kurias gėles floristas pakeičia tomis, kurios tuo metų laiku žydi. Galite pastabose floristui parašyti savo pageidavimus dėl puokštės sudėties koregavimo.

Nuotraukoje matoma vidutinio dydžio puokštė. Puokštė sezoninė – teiraukitės apie galimybę ją sukurti. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 10 dienų, Bijūnų turime labai ribotą laiką.

 

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…