Pridėti į norų sąrašą

Vestuvinė puokštė nuotakai iš baltų bijūnų ir frezijų, švelni ir kvepianti, baltų atspalvių apvali

Nuo: 10.00

Puokštė sezoninė – teiraukitės apie galimybę ją sukurti. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 dienų, Bijūnų turime labai ribotą laiką. Prieš užsakant, prašome susisiekti su e-parduotuve, ar bus galimybė sukurti šią puokštę pageidaujamu laiku.

 


Išvalyti
Produkto kodas: PUONuo14060 Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Vestuvinė puokštė nuotakai iš baltų bijūnų ir frezijų, švelni ir kvepianti, baltų atspalvių,  apvali ir puri – tokia, apie kokią svajojate.

Romantiškas, gaivus stilius – malonus akiai… Su švelniomis  vasarinėmis gėlėmis.

Purūs balti bijūnai (Paeonia), baltos bijūninės rožės (Rosa),  kvapnios baltos frezijos (Freesia), balti kvapnūs gvazdikai (Dianthus), gaiviai kvepianti leukonija (Matthiola) ir švelniosios baltos eustomos (Lysianthus).

Apvalios formos. Be žalumos.

Galime surišti skirtingų dydžių puokštę. Taip pat jūsų pageidavimu sukursime nedideles puokšteles pamergėms, liudininkei ir mini puokšteles į atlapus (butonjeres) jaunajam bei pabroliams. Pasirinkite pagal poreikį. Tokios pat sudėties puokštėmis būtų labai gražu dekoruoti ir pobūvio stalus, salės interjerą.

Priklausomai nuo sezono kartais kurdamas puokštę kai kurias gėles floristas pakeičia tomis, kurios tuo metų laiku žydi. Galite pastabose floristui parašyti savo pageidavimus dėl puokštės sudėties koregavimo.

Nuotraukoje matoma vidutinio dydžio nuotakos puokštė.
Puokštė sezoninė – teiraukitės apie galimybę ją sukurti. Būtinas išankstinis užsakymas prieš 14 dienų, Bijūnų turime labai ribotą laiką. Prieš užsakant, prašome susisiekti su e-parduotuve, ar bus galimybė sukurti šią puokštę šią puokštę pageidaujamu laiku.
.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…